A je po Vánocích

26. prosinec 2016 | 09.51 | rubrika: Můj život

Jako každý rok, i letos jsme se domlouvali se všemi, se kterými jsme se chtěli vidět, kdy se sejdeme. S rodiči a sourozenci se vždy scházíme 25.12. a dva roky za sebou jsme s přítelem slavili Vánoce jen sami doma a s jeho mamkou a tátou jsme se viděli jindy. Do toho se vždycky chci ještě vidět s kamarádkou.

Letos to pro mě začalo už 23.12., kdy kamarádka měla volno a nás v práci pustili

Vánoce jsou za dveřmi

22. prosinec 2016 | 18.10 | rubrika: Můj život

 Už tu jsou skoro Vánoce a já Vám všem přeji, abyste si je všichni užili, co nejlépe a bez zbytečného stresu.

Vánoce

Někdy je potřeba udělat si radost

15. prosinec 2016 | 18.45 | rubrika: Můj život

Jelikož jsem od pondělí začala chodit do práce, tak jsem hledala, co bych si přečetla. Za tu dobu, co jsem byla doma, jsem toho moc nepřečetla. Sice na to čas byl, ale nějak mě doma číst nebaví. Když jsem otevřela skříňku z knížkama, zjistila jsem, že tam mám samé detektivky a thrilery a na nic z toho jsem neměla chuť. Povídky a humorné knihy už jsem dočetla, takže jsem se v úterý rozhodla, že

Pečení cukroví

12. prosinec 2016 | 20.05 | rubrika: Můj život

  O víkendu jsem jela k našim, vlastně jsem jela už v pátek ráno, jelikož jsem nemusela do práce, takže jsem přijela dopoledne k našim, abychom s mamkou upekly nějaké cukroví. Přijela i sestra L a pustily jsme se odpoledne do pečení cukroví. Při pečení nám pomáhala tříletá neteř. Ani jsem nečkala, že jí to tak bude bavit, je teda pravda, že pak už s těstem dělala blbosti, ale vydržela u toho

Předvánoční čas

4. prosinec 2016 | 16.42 | rubrika: Můj život

Dnes je druhá adventní a v televizi začínají dávat vánoční filmy. Mám ráda filmy s vánoční tématikou. I když nemusím to, že všude cpou Santa Clause, tak komedie se mi většinou líbí, i když jsou o Santa Clausovi. Většinu z těch filmů už znám, jelikož je každý rok opakují, ale viděla jsem například Vánoce na ruby a animovanou pohádku Vánoční jízda, ta se mi hodně líbila.

Víkend u našich

29. listopad 2016 | 19.55 | rubrika: Můj život

Na víkend jsem se opět jela podívat k našim, tentokrát jsem tam jela jen tak, když se nic neslavilo. Aspoň bylo víc času na to si užít i jiný věci. 

Akrofobie

23. listopad 2016 | 11.34 | rubrika: Můj život

 aneb strach z výšek

Měsíc doma

22. listopad 2016 | 12.47 | rubrika: Můj život

 Ani mi nepřijde, že už měsíc jsem doma. Na ortopedii jsem byla minulou středu a mám jít na kontrolu příští středu. Doktor mi napsal nějaký sprej, ukázal, jak si to zápěstí sama tejpovat. Nechtěl mi dát ortézu, abych s tou rukou mohla dělat. Začíná se to lepšit, ale psát nějak rychle s tím nemůžu, dělá mi to pořád problémy, ale jinak už do té ruky můžu vzít vidličku a normálně jíst, jo i to jezení bylo těžký, když jsem potřebovala zvednout levou ruku k puse. :D Doktorka mě ještě nechala doma, když na kontrolu na ortopedii jdu až ten příští týden, mám ten den přijít i k ní a dát ji zprávu, uvidím, jak to bude za ten týden vypadat, možná už mě bude čekat práce. Domluvím se s ortopedem. V práci píšu fakt hodně a rychle, takže mám obavu, aby se to nevrátilo, pokud to nebude úplně vyléčené. Tady doma s tím zkouším psát, jelikož ortoped říkal, že s těmi tejpy budu moct začít psát, ale píšu fakt pomalu a není to úplně nejpříjemnější.
Jak mi napsala kamarádka, vždycky musím mít něco extra. :D A snad největší problém je, že mi na to nic nepomáhá, dokud to nepřejde samo. Minulý týden jsem byla na krvi, aby se zjistilo, zda tam něco není v těle, jenže není. Vždy mi krev vychází dobře, při jakémkoliv problému mi zkouší dělat krevní testy, ale ty vždy vychází dobře. Snad jen 2x mi to ukázalo míň železa.
Musím říct, že do práce se mi vracet ani nechce, nejradši bych to tam zrušila a šla dělat jinam, jenže nejdřív bych musela něco jinýho mít.
Teď když mám trochu víc času, tak chodím nakupovat a už mám skoro všechny dárky nakoupený, dokonce i pro přítele, pro kterého jsem myslela, jak to bude těžký. A už mi chybí jen pro staršího bráchu a jeho přítelkyni a pro mladšího bráchu a mám vše vyřešeno. :) Dárky jsou dokonce i zabalený, většinou to balím rovnou, když to koupím, balení dárků mě baví. Občas jsem balila i dárky, co kupovala mamka a pak jsem věděla, co kdo dostane, jinak nám naši neříkali, co komu kupují. :D Až když jsme byli starší a začali kupovat dárky sami, začali jsme se domlouvat, kdo komu co koupí, aby se nesešli dva stejné dárky. 

Stále doma

4. listopad 2016 | 11.10 | rubrika: Můj život

Na kontrole jsem byla už v úterý, kde nebyla moje doktorka, ale doktorka, u které jsem byla, když jsem začala mít bolesti ruky. Tohle střídání je na nic.  Nelíbilo se jí, že mě to furt bolí, že čekala, že to bude dobrý už po tom týdnu. Jenže ono ne, tak mě poslala na rentgen a řekla mi, ať přijdu v pátek, kdy tam bude ta moje doktorka. Na rentgenu jsem byla celkem rychle a posílali to rovnou

Info

25. říjen 2016 | 18.31 | rubrika: Můj život

 Levá ruka mě stále bolí, šetřím jí, co nejvíce to jde a připadá mi, že mi to nepomáhá. Dnes jsem byla na kontrole a ruku mám mít v klidu a další kontrola za týden. Bavila jsem se s doktorkou o tejpování té ruky, jelikož to dělá moje kamarádka. Říkala mi, ať to klidně vyzkoušim. Kamarádce jsem napsala, kdy bude mít čas a náhodou ho měla dneska a ještě byla kousek od nás, takže přijela za mnou a zatejpovala mi to. Budu doufat, že to bude potom lepší. :)