Život je pestrý

24. duben 2017 | 21.31 |

Pořád jsem se chystala k nějakému článku, abych informovala o novinkách ze svého života, ale jaksi na to není čas nebo se nedokážu dostat k tomu, abych to napsala. 

Hodně často někde bývám nebo ségry jezdí na návštěvu k nám, takže je skoro pořád, co dělat. Poslední dobou nebylo moc pěkné počasí, takže jsme ani nikam nevyrazili na výlet, i tak jsme se nenudila. A ono i ten odpočinek je občas třeba. :)

Jednou jsem šla se ségrou na Kočárkobik, kdy je to cvičení pro maminky, které mají malé děti v kočárkách, tak aby s nimi mohli cvičit, což je fajn, protože je spousta holek, které stejně jako třeba moje ségra, chtějí cvičit, ale nemají kdy, protože doma děti nechat nemůžou. Jelikož bylo napsané, že to není cvičení jen pro lidi s kočárky, tak mi ségra volala, jestli bych na to nešla a že první hodina je zdarma, že bych si to mohla vyzkoušet a viděla bych, jak by mě to bavilo. Hodně mě to chytlo, takže jsem chtěla jít znovu, ale minulý týden mi nebylo moc dobře, takže jsem nechtěla běhat venku, když jsem byla nastydlá, ještě v té zimě. Ale teď tenhle týden bych jít zase chtěla. Stojí to 50,- Kč, což vůbec neni špatný, takže jestli to bude, pojedu za ségrou do města a půjdeme zase spolu.

Včera jsme s rodičema jeli nakupovat a samozřejmě jsem opět nakupovala oblečení, mám ho prostě pořád málo. Ale opravdu jsem koupila jen to, co jsem potřebovala nutně. :D Koupila jsem si v Pepcu tílko s kraťáskama na spaní, což neblyo drahý, dávala jsem za to asi kolem 120,- Kč za celý set. Ale největší sranda byla, když jsem si to chtěla jít zkusit a až v kabince jsem zjistila, že ty krtásky jsou přidělaný k tomu ramínku tak, že to bylo tím kódem, takže to nešlo z toho ramínka sundat, no já na to zůstala koukat, nechápala jsem. Jsem si říkala, jak to teda mám vyzkoušet, takže jsem šla za tou ženskou k pokladně se jí zeptat, jeslti není možné ty kraťásky vyzkoušet a ona, že mi to odkóduje a že když si je nebudu brát, ať jí je tam potom vrátím zpátky, ale byly mi dobře. A v Takku jsem si koupila tričko, kalhoty a mikinu. 

Jelikož je u nás na týden sestra se svojí tříletou a půlroční dcerou tak je u nás veselo. Hlavně nemůže tu malou nosit, protože je po operaci, takže se o ní musíme postarat my. Dneska zrovna i přijela sestřenka s dvouletou dcerou, kteřá žije už pár let v Anglii a zrovna byla v Čechách a přijela i druhá sestra s dcerou. Výhodou bylo, že zrovna dneska se udělalo venku krásně, takže jsme byli s tou tříletou neteří a s tou dvouletou venku, kde si hrály. Já jsem šla nejdřív uspat jednu neteř a když jsem se vrátila domů, řekla jsem mamce, ať zavolá bráchu, že si zahrajeme stolní tenis a že zůstanu venku, než se ta neteř probudí. Sice ho moc neumím, ale baví mě to. :D Brácha chvíli hrál a pak říkal, že bychom mohli jet na kole, jenže oni měli nějaký problém s těmi koly, tak se to muselo předělat a potom už jsme mohli vyrazit. Jeli jsme se projet jen kousek od vesnice na zakázanou silnici, kde je hodně velký kopec, dolů to bylo v pohodě, ale nahoru jsem to nemohla vyjet a msuela jsem kolo vést.

Jsem si říkala, že po tom roce jsme si dali hned takovou cestu. :D A když jsem dorazila domů, tak měla spát druhá neteř, které se moc v kočárku nechtělo, tak jsem se s ní prošla po vesnici a usnula. Jelikož bylo venku krásně, tak jsme tam zůstali asi do 6 hodin. 

Ve čtvrtek by měla přijet jedna kamarádka, s přítelem a se synem, takže opět bude veselo a nejepší by i ten den měla přijet durhá ségra, protože říkala, že by se s nimi taky chtěla vidět.

Řešíme teď taky s tátou dovolenou na léto s tím, že táta chtěl někam na 5 nocí v červenci, jak jsou ty svátky a chtěl by do Jizerek. Koukala jsem se na to a vybrala jsem tam pár penzionů, dva z toho mě hodně zaujaly, protože tam bylo dobré vyžití. Sice jsme říklali, že většinou bychom někam jezdili, ale nadruhou stranu, člověk nikdy neví, jak to bude s počasím a je dobré, aby pro takový případy tam něco bylo. V tom jednom byl např. fotbálek, šipky, biliár a ještě další věci. Je možnost si tam i zamluvit pobyt s polopenzí, což je super, protože ty snídaně a večeře jsou fajn, aby tam byly. Psala jsem jim, zda mají v tom termíniu volný pokoje, ale prozatím mi neodepsali, tak táta říkal, že jim tam když tak zkusí zítra zavolat, tak jsem na to zvědavá. Už jsme s tátou i plánovali, kam bychom šli na výlet a řešili jsme, že táta chtěl na Ještěd a pak že v Liberci je ZOO, aquapark a IQlandia.

A jelikož se blíží svatba, sháněla jsem stále šaty, které jsem nikde nemohla sehnat, koukla jsem se teda opět na Bonprix, jestli tam nepřibylo něco nového a narazila jsem tam na úžasné šaty, akorát že dlouhý a fialový. Původně jsem chtěla šaty nad kolena a světle modrý, jenže všechny takový šaty, co by se mi líbily, byly na hubený postavy, ne na tu mojí postavu, kdy potřebuju zakrýt břicho, ať nevypadám, jak těhotná. :D Nakonec jsem si je objednala, i když to nebylo přesně, co jsem chtěla a řekla jsem si, že když mi nebudou, tak buď si je může zkusit někdo jiný a třeba někomu budou a nebo je vrátím. Sice bych si musela zase hradit poštovný při vrácení, ale řekla jsem, že to risknu a uvidím. Až mi přijdou a pokud mi budou, vyfotím je, jak vypadají. :)

Takže takový mišmaš z poslední doby jako vždy. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Život je pestrý adil 26. 04. 2017 - 18:48
RE(2x): Život je pestrý myfantasyworld 30. 04. 2017 - 21:35
RE: Život je pestrý boudicca 26. 04. 2017 - 21:36
RE(2x): Život je pestrý myfantasyworld 30. 04. 2017 - 21:43
RE: Život je pestrý hroznetajne 30. 04. 2017 - 13:28
RE(2x): Život je pestrý myfantasyworld 30. 04. 2017 - 21:44