Článek Další desítka

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Další desítka

15. 04. 2017 - 22:28

chaostheory®pismenkuje.cz: Super ukoly taky mam v planu jich par predelat, a myslim, ze nekam zahrnu tu navsevu kavaren to se mi fakt libi

---
chaostheory.pismenkuje.cz

15. 04. 2017 - 22:40

myfantasyworld: Děkuji.
Ono, jak je to delší doba plnění, tak se různé věci mění.
Kavárny jsou super, jak na setkávání s kamarádkama, tak na relaxaci o samotě, to je dobrý na utřídění myšlenek a psaní atd.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 04. 2017 - 00:42

atraktivnistrasilka: Tak ty boty jsou fakt moc pěkný. Mám podobný, ale dalo by se říct, že v takové jako horší, ošizenější verzi. Tyhle jsou o dost hezčí.

Antistresové omalovánky si chci už dlouho pořídit, všichni okolo mě to vybarvujou, tak jsem tím provokována a provokována... asi si v úterý zajdu do knihkupectví, viděla jsem je tam

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

17. 04. 2017 - 20:45

myfantasyworld: Děkuji, ale na ty boty jsem čekala dlouho.
Jo, provokace je to hodně velká, taky jsem o tom pořád slyšela a říkala si, že to musím zkusit a zaujalo mě to. Hodně jsem malovala, když jsem měla blbou náladu, ale musím říct, že už jsem dlouho nemalovala. Nějak to ani nepotřebuju.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 04. 2017 - 09:51

boudicca: Krevety připravuji na pánvičce na olivovém oleji, zasypané nadrobno nakrájeným česnekem. Hezky jejich chuť zvýrazní. Ale taky si je nekupuji moc často, jsou fakt drahé.

Posilovna musela být skvělý zážitek! Já chodím jen na hromadné hodiny do fitka, cvičit na strojích jsem se zatím neodvážila.

---
by-boudicca.blogspot.cz

17. 04. 2017 - 20:46

myfantasyworld: S tím česnekem by to mohlo být ještě lepší, děkuji za inspiraci.
Já jsem na to nějak nebyla, ale řekla jsem si, že když to mám zdarma, proč ne. A bylo to super, ale znovu už jsem pak šla jen 2x a to do jiný, která už nebyla nic moc, jenže tady sis to musela předplatit aspoň na 5 měsíců a bylo to dost drahý.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 04. 2017 - 13:39

hroznetajne: Taky ti to jde skvěle od ruky! Navštívit 10 cukrárniček. Proč mě to taky nenapadlo!

---
hroznetajne.pise.cz

17. 04. 2017 - 20:47

myfantasyworld: Děkuji.
To byl úplně úžasnej úkol a plnil se dobře.

---
myfantasyworld.pise.cz

17. 04. 2017 - 16:59

tlapka: Prima úkoly! Jedeš jako drak!
Klasické fitko, brrr. Kdysi jsem se hecla a zašla tam, ale začala i skončila jsem na tom běhacím pásu. Ty stroje neumím, nedávám a nebaví mě!

---
tlapka.pise.cz

17. 04. 2017 - 20:52

myfantasyworld: Děkuji.
Neboj, on teď přijde ten zásek, protože s cestovními úkoly jsem moc nepohnula.
Taky mě to nebavilo, my tam chodili na SŠ a nebylo to nic moc, jenže pak jsem dostala zdarma tu kartičku a tam ti stroje ukazuje trenér a to je podle mě něco jinýho, než když si tam jdeš jen sama od sebe.
Ale byla jsem pak jen 2x a to v jiných fitkách a to nebylo tak dobrý fitko.

---
myfantasyworld.pise.cz

21. 04. 2017 - 18:31

rebarbora: Taky se chystám víc výletničit, jakmile se oteplí No a co ta kočičí kavárna? Bylo to dobré? Máš nějaké zážitky se zvířátky? Pořád přemýšlím, jestli do nějaké taky nezajít
Omalovánky jsou moc pěkné Já si místo nich koupila spojovačky a taky jsem byla spokojená Teď jsem ale zase začala kreslit, a to mě baví asi nejvíc
Jinak ten změněný bod 27 se mi moc líbí

---
rebarbora.pise.cz

22. 04. 2017 - 15:38

myfantasyworld: Kočičí kavárna se mi líbila. V té jedné nám lezly kočky i na stůl. A hodně rády se mazlily. V téhle, co jsem byla potom, tam neměly moc zájem a nevšímaly si nás. Určitě doporučuju, pokud máš ráda kočky, je to úžasný relax.
Děkuji. Na spojovačky jsem taky koukala, to by mohlo být zajímavé. Mě ty omalovánky hodně baví, ale teď jsem dlouho nevybarvovala, je málo času.
To kreslení jsem viděla, je to úžasné. Jeden čas jsem si kreslila ty hlavní stránky ze Čtyřlístku, to mě hodně bavilo, ale kreslit bohužel neumím.
Jojo, když už není možná romantická večeře, tak ať mám něco pěkného pro sebe.

---
myfantasyworld.pise.cz

07. 05. 2017 - 10:15

brutally-honest: Ten tvůj citát je fajn, přesně to jsem udělala včera a velmi se to vyplatilo :- )
Zákusky vypadají skvěle. Kafe moc nepiju, ale jednou jsem měla poukaz na cappuccino se zákuskem a měla jsem pak pocit, že mám otravu cukrem, protože bylo oboje příšerně sladký :- D

---
brutally-honest.pise.cz

07. 05. 2017 - 16:54

myfantasyworld: Děkuji, na mě ta příroda působí úžasně. Já když chci dobít energii, tak se zajdu jen projít k rybníku a hned je mi líp.
To já zas kávu můžu. JO, ono když pak jsou obojí ty věci sladký, tak je to někdy moc.

---
myfantasyworld.pise.cz