Další desítka

15. duben 2017 | 19.52 |

Trochu jsem se s plnění cílů zasekla, ale konečně se mi podařilo splnit dalších 10 a můžu tu napsat info. :) Stále jsem na tom špatně u cestování a zážitlků, ale snad se to zlepší, jak bude teď tepleji. :)

44. Koupit talířky
Chtěla jsem si koupit malé talířky, jelikož když jsem dávala dorty nebo pečivo, tak jsem používala velké talíře a nelíbilo se mi to. Psala jsem si dárky, které chci a rozhodla jsem se přidat i ty talířky a dokonce jsem je k Vánocům dostala, takže mi odpadlo kupování. (Nyní to sice už není aktuální, ale nevadí) :D

56. Jít do posilovny
S kamarádkou jsme dostaly zdarma kartičku do Jatomi fitness, která platila do konce roku. Riskla jsem to bez objednání a zašla jsem se tam zeptat, zda je možné to rovnou využít a udělali výjimku a vzali mě bez objednání. Dokonce mi tam chlap, který to se mnou řešil, domluvil trenérku, které končilo cvičení, a měla čas, takže mi vysvětlí stroje a potom, že můžu využít i relaxační zónu.
Když jsem vyšla z šatny, ten chlap mi vysvětlil běžící pás, abych na tom začala a zahřála se. Potom přišla trenérka, že si mě za chvilku vyzvedne, ukázala mi nějaké stroje, ještě nějaké cviky bez strojů. Trenérka byla velmi sympatická a všechno se mi snažila vysvětlit a ukázala mi cviky na nohy, na ruce i na břicho. Když mi to vysvětlila, tak říkala, že pokud budu ještě cvičit, ať jí zavolám, pokud budu něco potřebovat a že jestli jdu do relaxační zóny, ať si to užiju. Rozhodla jsem se, že cvičení už mám dost a vyzkouším i tu zónu. Byl tam menší bazén, kde jsem si zaplavala asi 3 bazény a potom jsem se rozhodla naložit se do vířivky. Ještě byla možnost vyzkoušet saunu, ale tam bych musela jen v ručníku a to se mi nechtělo sundavat plavky, tak jsem nešla a jen si ještě chvíli ležela na lehátku, než jsem se šla převléknout. Bylo to tam moc hezký, jen taková příjemná světla, byla to úžasná relaxace a potom cvičení super odpočinek.

40. Koupit si bílé páskové boty na podpatku
Už delší dobu jsem sháněla boty na podpatku s tím, aby byly bílé, páskové a měly přijatelný podpatek, na kterém bych se nepřizabila. :D Nejsem zvyklá v tom chodit, ale chtěla bych občas vyrazit v takových botách ven, takže jsem se rozhodla, že si je chci sehnat a nikde se mi to nedařilo. Až jsem se šla podívat do Deichmanu (v zimě), abych si koupila boty, jelikož mi ségra dala k narozeninám kartičku, kterou jsem dříve nevyužila.

Zkusila jsem to tedy, zda tam něco neseženu a oni tam měli nádherné páskové boty na podpatku, černé i bílé. Přesně takové jsem si představovala a tak jsem si je koupila.

Boty

69. Dopsat rozepsaný příběh
Povedlo se mi dopsat příběh, který mám delší dobu rozepsaný s názvem Noční můra. Ten jsem dopsat chtěla, zatím to beru jako konečnou fázi příběhu, ale třeba až si ho přečtu znovu, tak některé věci změním.

65. Naučit se upravovat krevety
Když jsem poprvé byla na sushi runing,  zachutnaly mi krevety a říkala jsem si, že bych si je mohla udělat doma. Koupila jsem si mražené a pár dnů mi ležely v mrazáku, ale asi po týdnu, možná déle jsem si řekla, že už bych je konečně mohla udělat, tak jsem je hodila na pánev a byly výborné, rozhodla jsem se nakonec si je hodit do smažených nudlí, místo krabích tyčinek, které dávám jindy. Určitě si je zase někdy udělám. Jen škoda, že jsou tak drahé.

18. Navštívit 10 různých kaváren a cukráren (10/10)
S kamarádkou jsme skoro pořád chodily do kavárny Costa Coffe a to hlavně proto, že tam pořád mívali nějaké zajímavé novinky. A říkala jsem si, že je potřeba zkusit i jiné kavárny. Jelikož jsem pak byla s více lidmi na kávě nebo i sama, ovedlo se mi celkem rychle navštívit 10 různých kaváren
- U Chuďase
- Ovocný světozor

- Costa Coffee
Předvánoční posezení v Costa Coffe, kde jsem si dala Mocha a vánoční čokoládový muffin

Káva a muffin

- Paul
- Café Globus
- Starbucks
- Park Café

- Kavárna Kočičí
Tady jsme byly na kávě se dvěma kamarádkama a moje je to prostřední, kdy jsem si dala čokoládu a čokoládový dort, jo byla jsem pěkně přeslazená. :D

Káva a dorty

- Cacao coffe

- Bella Vida
Tady jsem byla s kamarádkou a dala jsem si espresso, čokoládový dort a myslím, že to byla pomerančová domácí limonáda, ale nejsem si jistá, možná to byla jiná. 

Káva, dorty, limonáda

62. Vybarvit 10 obrázků z antistresových omalovánek (10/10)
Pořád jsem kolem sebe slyšela o antistresových omalovánkách pro dospělé a rozhodla jsem se, že je zkusím, protože mě to lákalo. Musím říct, že mě to hodně začalo bavit a vybarvovala jsem si dost často. A i když jsem potom už nevybarvovala tolik, stále jsem vybarvovala. Pro mě je to úžasná relaxace. Pro někoho to být nemusí, ale mě taková relaxace sedla. Pouštěla jsem si k tomu audioknihy nebo písničky. A i když jich doma mám dost, stále mě to láká si kupovat další.

Chobotnice

67. Vymyslet citát
Dlouho se mi nedařilo nic vymyslet, tak jsem si řekla, že se o to musím pokusit a dala jsem si to do cílů, abych věděla, po jak dlouhé době se mi konečně nějaký podaří napsat. A když si to vezmu, trvalo to celkem dlouho, ale měla jsem radost, hlavně i proto, že se mi jich podařilo napsat více najednou.
Zde je jeden z nich.: Když se člověk cítí úplně vyčerpán, je nejlepší vzít batoh na záda a vydat se do přírody. Není léčivějšího prostředku, než je sama příroda.

28. Zajít s kamarádkou do Starbucks Coffee
S kamarádkou chodíme často do kaváren a někdy zkoušíme nové a někdy zůstáváme u našich osvědčených kaváren. Dlouho jsem ale plánovala, že musíme zajít do Starbucks Coffe. Když už jsme byly v Paulovi a Costa Coffee několikrát, říkala jsem si, že musíme jít i do další hodně známé kavárny. Jela jsem za kamarádkou do Prahy a plánovaly jsme jít do Kavárny kočičí, a když jsme tam došly, zjistily jsme, že mají až od 11:00 hod. a bylo teprve 10:00 hod., tak jsme se šly podívat do Bílé labuti s tím, že buď se tam vrátíme, nebo půjdeme jinam. A když jsme spatřily u Bílé labuti Starbucks Coffe, rozhodly jsem se tam jít a byla jsem ráda. Dala jsem si Burnt caramel latte, které bylo výborné a skořicovou rolku. (Na fotce vpravo) A jelikož jsem měla hlad, dala jsem si panini.

Kavárna Sturbucks

Panini

21. Udělat si výlet s rodiči nebo sourozenci
Chtěla jsem si zase po delší době udělat výlet s rodiči nebo sourozenci a nakonec to netrvalo dlouho a dokonce jsem si udělala výlet s rodiči a i s mladšíma bráchama do Červeného Újezdu. Více o výletu zde. 

Vzhledem k okolnostem měním cíle, zatím měním dva. 

24. Podívat se každý rok do Ďáblického háje (2016 – ano, 2017 - , 2018 - , 2019 - ) – změna najít do divadla, na koncert nebo na muzikál
27. Jít na romantickou večeři - změna na udělat si večer jen sama pro sebe, s dobrým jídlem a filmy. 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Další desítka chaostheory®pismenkuje.cz 15. 04. 2017 - 22:28
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 15. 04. 2017 - 22:40
RE: Další desítka atraktivnistrasilka 16. 04. 2017 - 00:42
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 17. 04. 2017 - 20:45
RE: Další desítka boudicca 16. 04. 2017 - 09:51
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 17. 04. 2017 - 20:46
RE: Další desítka hroznetajne 16. 04. 2017 - 13:39
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 17. 04. 2017 - 20:47
RE: Další desítka tlapka 17. 04. 2017 - 16:59
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 17. 04. 2017 - 20:52
RE: Další desítka rebarbora 21. 04. 2017 - 18:31
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 22. 04. 2017 - 15:38
RE: Další desítka brutally-honest 07. 05. 2017 - 10:15
RE(2x): Další desítka myfantasyworld 07. 05. 2017 - 16:54