Článek Co nového

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Co nového

24. 03. 2017 - 21:23

chaostheory®pismenkuje.cz: šaty - zkus značku Apricot (buď online eshop nebo v Praze je v My na Národní). zbožňuju jejich šatičky obzvlášť teď nová kolekce je prostě top.

já chci taky na svatbu proč se kolem mě nikdo nevdává?

kalhoty taky potřebuju. bohužel letos mají všude jen vysoký pas a nic jiného se nedá sehnat. a ten já nesnáším. takže to jistí to, že nosím hlavně šaty, a kalhoty omezím ještě zas o něco víc...

na cestování o Velikonocích bacha - v zahraničí mají dost často všechno zavřené a všude jsou šílené davy.

ten účes je super ale já jsem lenoch líný, obzvášť co se týče vlasů, a tohle vypadá na dost práce, aby to vypadalo tak, jak na fotce. doufám, že se pak pochlubíš s fotkou, jestli do toho půjdeš

doma nenosím podprsenku žádnou, ještě to tak a ven jsem kosticovou taky hodně omezila, nosím ji jen pod hodně upnuté nebo bílé věci. takže teď omezuju i bílá trička prostě pohodlí nade vše a podprsenka bez kostic kdykoli to jde.

---
chaostheory.pismenkuje.cz

24. 03. 2017 - 21:50

myfantasyworld: Děkuji za tip na obchod, určitě mrknu. Ono problém je, že některé šaty jsou cenově vysoké a ještě větší problém je, že mám silnější boky a břicho, takže pro mě je problém sehnat nějaké šaty, protože potřebuju takové, kde mi nepůjde vidět břicho a všude jsem viděla hlavně takové ty šaty na tělo na hubené. Jsem říkala, že musím zhubnout do té svatby
Třeba se někdo vdávat bude, teď se všichni nějak začali vdávat, aspoň v mém okolí a v okolí mých sourozenců.
Já taky ráda nosím šaty a sukně, to i přes zimu, někdy leginy a dlouhá trika, ale někdy mám chuť i vzít si kalhoty, záleží na náladě, kam jdu atd.
My bychom jeli tady po Čechách. Naši moc na zahraničí nejsou. Ono třeba v Německu mají svátky jinak, než my a vím, že naši tam chtěli jet a zrovna měli svátek a když jsme tam jeli jednou o svátek, bylo to tam narvaný a bylo tam plno Čechů.
Já právě taky jsem líná na tu úpravu, uvidím, jak to bude vypadat, ale chci změnu.
Jasný, já taky nenosila doma podprsenku, ale to jsem chodila jen před přítelem, pak je to horší, když tak chodíš před rodičema a před bráchama, ale taky jsem se kolikrát na to vykašlala a byla bez podprsenky. Ale potom, když někam jdu, tak jsou ty podprsenky fajn, jelikož to dělá pěkná prsa.

---
myfantasyworld.pise.cz

25. 03. 2017 - 09:14

chaostheory®pismenkuje.cz: Apricot prave dela hodne zenske saty, do acka apod. Takze to by mohl byt i pro tebe ideal

---
chaostheory.pismenkuje.cz

25. 03. 2017 - 10:40

boudicca: Mně přijde, že má Apricot u většiny šatů hrozně divně řešený výstřihy - jak jde o volnější střih stažený v pase, tak mají u prsou svislé záševky, a to udělá pěkný výstřih fakt málokomu. Je to dost škoda, protože jinak se mi jejich šaty hodně líbí. Na novou kolekci jsem se koukala na Zootu, dokonce jsem si i pár šatů zkoušela, ale ty střihy mají pořád stejné...

Jinak souhlas, taky hlasuji za "retro" šaty s volnější sukní.

---
by-boudicca.blogspot.cz

25. 03. 2017 - 07:11

adil: ....změny do života přece patří, tak hurá do toho.. tak ať se všechno povede

---
adil.pise.cz

26. 03. 2017 - 19:12

myfantasyworld: Děkuji, ano to patří, když je to pořád stejný, je to na nic.
Děkuji.

---
myfantasyworld.pise.cz

25. 03. 2017 - 10:46

boudicca: Nemáš v okolí šikovnou švadlenu? Taky bojuji s lehce nekonfekční postavou a když si kupuji společenské šaty, často si je nechávám přešít u švadlenky. Říkám si, jestli je příště nenechat ušít u ní rovnou celé. Teď jsme sháněla šaty na promoce a naštěstí jsme začala pár měsíců předem, takže voilaa, po 6 týdnech hledání mám šaty. Dobře se mi nakupuje na Zootu, objednáš z domu, přijdeš na pobočku, vyzkoušíš a odneseš si šaty třeba jen jedny (nebo žádný, jak jsem to měla při prvních pár návštěvách já).

Držím palce, ať klapne dovolená. Po těch náročných měsících si ji zasloužíš jak sůl.

---
by-boudicca.blogspot.cz

26. 03. 2017 - 19:16

myfantasyworld: Přítelkyně mého bráchy umí takhle zkracovat a umí taky i šaty upravit, ale nevím, jak přesně ona to umí a navíc říkala, že u některých to je problém. Lepší je pořád si to zkusit, i když ono dost často se to dá vrátit nebo vyměnit.
To je super, že jsi šaty sehnala.
Děkuji
Ještě stále to náročné je.

---
myfantasyworld.pise.cz

25. 03. 2017 - 13:30

hroznetajne: Parádní pozitivní článek!
Svatbu si užij a šaty snad seženeš. Ježiši, jsem si vzpomněla, jak jsem sháněla šaty, to je normálně horor .
A jsem zvědavá na tu změnu od kadeřnice!

---
hroznetajne.pise.cz

26. 03. 2017 - 19:16

myfantasyworld: Děkuji. Snad jo, přinejhorším mám jedny starší.
To věřím, že to je pak hrozný, shánět šaty.
Já taky, hlavně nevím, do čeho nakonec půjdu, záleží i na jejím doporučení.

---
myfantasyworld.pise.cz

26. 03. 2017 - 20:48

atraktivnistrasilka: Ten účes, co jsi sem dala, je pěknej - já bych do něho nešla, ale podle fotek, které jsi sem dala, by ti mohl eventuálně slušet. Samozřejmě je ale fakt nakonec lepší zeptat se té kadeřnice. Já jsem si teď našla jednu, která má na mě fakt očko a ještě se jí nestalo, že by mě střihla blbě. Dobrá kadeřnice je základ.

Se šatama ti přeju hodně štěstí - upřímně. Já mám s nimi strašný problém, mám pocit, že mi nic nesedí a jejich shánění je pro mě noční můrou.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

26. 03. 2017 - 21:03

myfantasyworld: Přesně, to máš pravdu, je důležitý mít dobrou kadeřnici, aby ti poradila.
Když potřebuješ poradit a kadeřnice sama neví, co by ti s těmi vlasy udělala, tak je to na nic. Ale chtěla jsem to nějak hodně změnit.
Děkuji, jak tak koukám, tak tu většina píše, že mají problémy se šaty. *buch*

---
myfantasyworld.pise.cz