Hotel nástup + výlety

27. srpen 2016 | 09.03 |

Kdy: 15.72016 - 17.7.2016
S kým: rodiče, 2 mladší bráchové, nejstarší sestra a neteř

Informace:

Hotel se nachází v Loučné pod Klínovcem a má vlastní parkoviště, které je zdarma. Je možné si zamluvit jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj a apartmán. Apartmán je pro 4 osoby. Do každého pokoje je pak možno zamluvit si přistýlku. Na pokojích je televize a minibar. V koupelně je velká rohová vana, fén a mýdlo. Na pokojích jsou pro každého župany, ručníky a osušky. Je možné využít po celou dobu pobytu neomezeně bazén, billiár, petang, minigolf a tenisové kurty. V určité době je pak možné využívat zdarma saunu u bazénu. Pokud máte zaplacený wellness pobyt, tak je v tom zahrnuta masáž, myslím že hydroterapie (ale tím si nejsem teď jistá, ale je to v takové vaně, kdy tam jsou bublinky, trysky a problikávají tam barvy). Pak je také možné nechat si zapnout Infrasaunu. První den při příjezdu je v ceně zákusek a nápoj. Snídaně jsou formou bufetových stolů a večere je výběr ze 3 hlavniích jídel, polévka, kterou si může nandat každý sám, kolik chce a poté pult, kde je zelenina, saláty, ovoce a něco sladkého. Na hotelu je možno připojit se k wi-fi, kdy heslo je dáno na pokoji.

Moje názory:

Líbí se mi pokoje, jak jsou zařízené a to, že pro každého dávají župan a ručníky. V těchto županech se pak prochází po chodbě do bazénu. Je to fajn z toho důvodu, že se člověk nemusí převlékat v šatnách u bazénu, ale v klidu na pokoji. Také se mi líbí, že mají malé župánky pro menší děti. Moje neteř, které budou letost 3 takový župánek dostala a byl jí akorát. Co se týče dezertu a nápoje, tak dezert přinesou jeden určitý, ale z nápoje se dá vybrat jakákoliv káva nebo čokoláda.
Večeře - u polevky je škoda, že mají jen jeden druh. Výběr mají sice jen ze 3 jídel, ale myslím si, že to na výběr stačí, pokud nejste vybíraví. :) A jak jsem již výše psala, je možné si dát salát nebo něco sladkého. Takže si myslím, že každý si vybere to své.
Snídaně - Tak ta se mi hodně líbí, je možné si do konvičky nalít kávu, čaj (kdy mají více druhů), jablečný nebo pomoreančový džus nebo vodu. K jídlu mají teplý pult, kde mají párky a vajíčka. A dále mívají studený pult, kdy mají rohlíky a na výběr různé slaamy nebo např. nutellu, lupínky atd. Vůbec jsem nevěděla, co si dát, jak toho bylo tolik na výběr.
Bazén - Ten je na takové to vyblbnutí super. Bohužel ho ale otevírají až někdy kolem 10 (pokud tam dříve nejsou masáže, to se pak otevírá už v tu dobu) a je otevřený do 22:00 Bazén je dost velký na to, aby se tam dalo zaplavat a zablnout si tam. Jen je škoda, že tam moc nepouští takovou houbu, ze které stříká voda a menší vodopád. O to jsme si pak říkali, jestli by bylo možné to pustit.
Mnigolf - není špatný, na to zahrání si to stačí, ale jen by potřeboval poopravit.


Billiár - Tam jsem se ho tak trochu naučila hrát, hodně mě bavil. Místnost je pěkně udělaná, že tam jsou i křesla se stolečkami, kde se dá sedět a přitom hrát. Sice toho místa tam není tolik, takže občas máte strach, abyste neshodili skleničku na stole, takže je lepší dávat je dál a nebo na stoly, které nejsou tak blízko toho kulečníku.
Masáže - Je možnost mít i klasicku masáž i vanu, jelikož to máte v ceně, ale pokud nechcete obojí, můžete si vybrat jen jedno. Já s mamkou si vždycky dáváme obojí. Masérka, která tam masírovala je příjemná a byla jsem po masáži hezky uvolněná. :) A v té vaně se mi líbí, protože si tam krásně relaxuji a nechávám všechny starosti odplouvat pryč.

Na hotelu jsem byla již po několikáté a pokaždé se mi tam líbí a odpočinu si tam. Cítím se taková odpočatá. Možná je to i tím, že je to v horách. Jediné, co je škoda, že tam nemají dětský koutek.

Houba

Kulečník

Okolí:

Poblíž je Areál Plešivec, kde je lanové centrum. Lanová dráha je udělaná mezi stromy, kdy tam jsou 3 trasy. Jedna je nejlehčí, pak těžší a nakonec nejtěžší. Já se šíleně bojím výšek (bohužel jsem se od jisté doby začala bát, i když jsem dřív výšky milovala), ale přesto jsem si to chtěla zkusit. Tak jsem tam vylezla, dala jsem si tu nejlehčí trasu, jenže nějak jsem to nedokázala dát celý. Kdybych se nebála, tak to tak těžký není, jen je to namáhavé na ruce. Dále je tam volný pád, na to nikdo z nás nešel. Tam musí člověk vylézt sám a pak sám skočit. A ještě je tam velká houpačka, kdy vás vytáhnou nahoru a pak vás pustí. To je dost dobrý adrenalin. Líbí se mi, že tam mají udělanou i dětskou lanovou dráhu.

Dráha

Horní hrad - Tenhle hrad se mi hodně líbí, sice tam dělají opravy, ale i tak je to pěkný. Nejvíce se mi líbí takový sklepení (nevím, jak jinak to nazvat), kde jsou svítící postavy. Na prohlídku si chodí každý sám, což se mi líbí, že pak se někde můžeme zdržet dýl.

Věž

Rytíř

Karlovy Vary - jsou blízko. O těch v dalším článku, jelikož tam jsem též byla a to je kapitola sama o sobě. :)

Web hotel Nástup - http://www.hotelnastup.cz/
Web areál Plešivec - http://plesivec.eu/

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře