Cirkus Bob Navaro King

12. březen 2017 | 22.04 |

 Kdy: 12.3.2017
S kým: mladší bráchové a tříletá neteř

Přijel k nám do města cirkus a já jsem říkala, že pokud táta dostane vstupeky, že bych vzala do cirkusu tříletou neteř (od některých cirkusů totiž má táta vstupenky zdarma). Vstupenky dostal a jelikož cirkus byl nějak od středy do neděle a v týdnu jsem byla v práci a v sobotu jsme byli pryč, domluvili jsme se na neděli, kdy jsem nic neměla. 
Když jsme přišli dovnitř, usadili jsme se do lóže. Tím, že jsme měli volné vstupenky, jsme si mohli sednout, kam jsme chtěli. Jelikož jsme ještě měli čas, než začne představení, koupili jsme si občerstvení. Kolem manéže měli klec a my věděli, že budou určitě lvi. Ti přišli hned na začátku. Lvi a tygři mě vždycky fascinovali, jsou to úžasná zvířata, která obdivuji. Principál s nimi různě cvičil a s tím jedním lvem se tam mazlil. Říkala jsem si, že bych se bála, ale na druhou stranu bych se ráda s tím lvem také pomazlila. (Omlouvám se za kvalitu fotek, fotila jsem to bez blesku a neměla jsem to ani nastavený na pohyb, takže nejsou nic moc. )
 

Lvi

Následovala tanečnice s hula obručemi. Zapálili jí tam jednu hula obruč, se kterou ona točila kolem těla. Následovalo různé točení s hula obručemi. Na ruce, na nohou, na těle. Měla jich více a točila s nimi najednou. Tady zrovan mám vyfoceno, jak měla tu hořící, bohužel to není vidět tak pěkně. 

Hula tanečnice

Následovala drezura koňů, kdy do manéže vběhl velký kůň s poníkem, kteří tam byli spolu. Běhali kolem manéže, stoupali si na okraj manéže, takže je bylo možno vidět i krásně zblízka, pokud zrovna jste seděli tam, kde si stoupli na okraj. A po těchto koních přišl na řadu poník, který byl roztomilý.

Drezura koní

Drezura - poník

Dále následoval žongler, který žongloval s kuželkama a pak ještě s nějakými kruhy. Neuším, co přesně to bylo. Těch kuželek mě naposledy sedm a všechny je dokázal vyhodit a chytit. Těch kruhů si přesně nepamatuji, kolik blyo. 

Žongler

Dále také byla drezura psů. Psi byli úžasní a šikovní. Psi skákali přes sebe, přes vlajku, přes švihadlo.

Jezdili tam například na takovém válečku. Jeden pes strkal váleček a druhý ho přitom prolejzal. 

drezura psů

drezura psů 2

Následovala akrobatka, která byla na zavěšené hrazdě. (Tady bohužel nemám fotky, protože jsou všechny rozmazané.)
Poté ještě byla další drezura koní, kteří byli jiní, než, co vystupovali na začátku. 

Drezura koní 2

Když byla 15 minut přestávka, byla možnost zaplatit si 30,- Kč vstup do zvěřince. Šli jsme se tam podívat všichni. Měli tam lvi, které jsme již viděli na začátku a měli i jednoho tygra. To jsem si říkala, že je škoda, že s ním nevystupovali. Ten by mě také zajímal. Dále měli ovci. lamy, velblouda, králíka, kozy.
Po prohlídnutí zvěřince jsme si šli sednout a po chvilce pokračovali v představení, kdy tam ukazovali většinu zvířat ze zvěřince. 
Měli tam i prasátka a než je vedli dovnitř, tak hlásili, že upozorňují, aby děti nestrakaly ruce do manéže. (Přemýšleli jsme, co přijde, když to tak hlásili a oni prasátka). 
Ukazovali lamy, králíka, velbloudy. Jediná fotka, která se mi povedla je velbloud. 

Velbloud

Dále vystupovala akrobatka, která byla Miss, ale nevím teď kterého státu. Vystupovala tam jako mořská pana. Měla hezkou písničku a její vystoupení bylo úžasné. Nejprve byla zabalena v síti a pak přistála na zemi a tu síť si upravila a pak se na ní zavěšovala. 

Akrobatka

P1060057

A jako poslední vystupovala ještě jiná akrobatka. Ta vždycky vylezla na tyč, kterou držel chlap. Tedy on ji nedržel, on ji měl jen postavenou na hlavě a tu druhou měl na hrudi. A u té druhé, co měl postavenou na hrudi, tak když se akrobatka postavila a držela balanc, on do toho ještě žongloval. 

Akrobatka 3

Akrobatka 4

Akrobatka 5

Mezi některými vystoupeními chodil do manéže klaun. Ale byl to klaun, který ani neměl červený nos (což mi přijde jako taková klasika u klauna a není to celý klaun) a jeho vystoupení nebylo nic moc. To, co dělal mi vůbec nepřišlo vtipné a říkala jsem si, že na to, že ten cirkus má být hlavně pro děti, tak některé ty vtipy ani ty děti nemohly pochopit. Mojí tříleté neteři se klaun nelíbil a když vystupoval, tak se ptala, proč je tam pořád klaun a asi 2x při jeho vystoupení mi říkala, že chce domů. Ale jinak se jí všechno ostatní líbilo a byla nadšená. Za mě ten klaun byl hodně velký mínus, protože tam vystupoval fakt často a vůbec mě to nebavilo, nudil mě a vtipy mi přišly trapný. A nevšimla jsem si tam vůbec toho, že by se tam někdo smál.
Když cirkus skončil, byla možnost, aby se děti povozily na koních. Neteř se chtěla svézt, tak jsem se jí ptala, jestli chce na poníka a ona, že ne, že chce na velkého. Když se nás ta ženská ptala, jestli cheme na poníka, říkala jsem, že ne, že neteř chce na velkého koně. A ona tam potom šeptala, že chce na velikýho, což jsem jí řekla, že půjde, že jsem se s paní domluvila. Byla z toho nadšneá. :) 

A ještě na závěr jedna fotka před cirkusem při čekání na vyzvednutí, aby bylo vidět, že jsem tam fakt byla. A toho koše tam vzadu si nevšímejte, to by bylo na delší vysvětlování. Ale byl to úmysl, aby byl vidět, kvůli mému úžasnému přeřeku. :D 

CJá

V cirkuse jsem byla po delší době a musím říct, že to pro mě takové úžasné nebylo. Ale líbilo se mi to. Líbila se mi zvířata a bavily mě akrobatky, které byly úžasné. Jak jsem psala již výše, vůbec se mi nelíbil klaun a kdyby vystoupení bylo bez klauna a kratší, vůbec by mi to nevaidlo. Myslím, že by si měli vymyslet jiné vystoupení pro klauna, něco, co bude vtipnější, aby to lidi pobavilo a nenudilo. Musím říct, že za tu cenu bych opravdu do cirkusu nešla, přijde mi to předražené a zbytečné se tam jít za takovou cenu podívat. Ale když byly ty volné vstupenky, tak proč toho nevyužít že. :) 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Cirkus Bob Navaro King atraktivnistrasilka 12. 03. 2017 - 22:27
RE(2x): Cirkus Bob Navaro King myfantasyworld 12. 03. 2017 - 22:32
RE: Cirkus Bob Navaro King adil 13. 03. 2017 - 13:51
RE(2x): Cirkus Bob Navaro King myfantasyworld 14. 03. 2017 - 19:05
RE: Cirkus Bob Navaro King rebarbora 17. 03. 2017 - 17:52
RE(2x): Cirkus Bob Navaro King myfantasyworld 19. 03. 2017 - 20:40
RE: Cirkus Bob Navaro King hroznetajne 19. 03. 2017 - 16:39
RE(2x): Cirkus Bob Navaro King myfantasyworld 19. 03. 2017 - 20:41