Blogový řetězák

1. březen 2017 | 21.31 |

Tento řetězák o blogu jsem našla u Tlapky a jelikož mi přišel zajímavý, tak jsem se rozhodla, že si ho vypůjčím a vyplním.

1) Jak vznikl tvůj první blog a o čem byl?
Můj první blog vznikl, ještě když byli sblogy, ani už si nepamatuji, jak přesně vznikl, ale pamatuji si, že se věnoval takovým těm prvním láskám, věcem, které mě všude na internetu zaujali a hodně to byl takový osobní blog, kdy jsem psala o svých dnech ve škole a z každodeního života.

2) Jaký je tvůj aktuální blog a o čem bys chtěla, aby v budoucnu byl?
Aktuální blog je převážně o cestování, zážitcích a fotografiích, o které se chci podělit s ostatními. Někdy píši i nějaký ten článek o svých dnech a o tom, co se za poslední dobu stalo. K tomu se teď věnuji projektu 101/1001. 
Určitě bych chtěla na blogu psát převážně ocestování (doufám, že nějaké zážitky se naskytnou. :D).

3) Jak vznikly tvé blogové přezdívky?
Moje první přezdívka keri vznikla ještě předtím, než jsem založila blog, ale tu přezdívku jsem na blogu používala. Mám za to, že jsem si jí nějak vybrala náhodně, ani vlastně nevím, jak jsem na ní přišla, vím, že jsem chtěla, aby to začínalo stejným písmem jako je mé jméno.


Druhá přezdívka, kterou používám nyní a to Luma'il, je jménem anděla strážného. To jméno se mi líbilo.

4) Který ze svých článků považuješ za nejlepší?
To nedokáži říci, každý článek je svým způsobem jiný a nedokážu zhodnotit, který je pro mě nejlepší. Žádný z těch článků mi nepřipadá tak dobrý, že by něčím převyšoval ostatní. Takové věci mohou spíše hodnotit jiní, než já sama.

5) Proč bloguješ?
Protože mě to baví, ráda píšu a ráda se dělím o své zážitky s ostatními. Navíc s menšími pauzami bloguji již dlouho a mám pocit, že kdybych neblogovala, tak mi něco chybí, je to už součástí mého života.

6) Lituješ někdy založení blogu?
Ne nelituji. Občas mám chvíle, kdy mě psát nebaví, nebo nevím, co bych napsala, ale nestalo se mi, že bych vyloženě litovala založení blogu.

7) Jak dlouho plánuješ blog mít?
Uvidím, asi do té doby, do kdy mě bude bavit nebo dokud mi nezruší stránku, na které ho mám. :D Tohle už se mi stalo 2x, kdy jsem měla udělaný blog, vedla jsem ho několik let a nejednou ohlásili, že se to ruší. Pokaždé jsem ale přešla jinam, takže by záleželo, zda bych našla nějaký vyhovující stránky.

8) Co by sis přála do budoucnosti (nejen v souvislosti s blogem)?
Chtěla bych cestovat, jenže tam je to dost omezené penězi a také co jsem třeba koukala na slevy, tak ty platí při obsazenosti pokojů dvěma osobami, jinak jsou příplatky, nebo to nejde, takže na slevy to moc taky nevyjde. Tak aspoň procestovat, co nejvíce míst po ČR.
A najít si práci, která by mě bavila. Možná dálkově dodělat výšku (plánuju to už 4 roky a nebyla jsem schopná si dát přihlášku :D).

9) Co na blogování považuješ za největší výhru?
To, že se potkávám s příjemnými lidmi a mohu si přečíst jejich milé komentáře a přečíst si jejich blogy a najít tak lidi, kteří mají stejné záliby jako já.

10) Odrazoval tě někdy někdo od blogování?
Nevzpomínám si, že by někdo takový byl.

11) Co nejhorší se ti během blogování přihodilo?
Kromě toho, že mi druhý blog, který jsem měla hodně ráda, zrušili, tak nic. Co pak slyším okolo sebe, tak jsem za to opravu ráda.

12) Ví tvoje rodina a okolí o blogu? Proč? Jak se k tomu staví?
Moje rodina věděla o mých prvních dvou blozích. Jak o prvním, tak o druhém, sama jsem jim o nich řekla. O tomto posledním blogu už neví. Dále z mého okolí o něm ví dvě kamarádky.
Všichni, co tak vím, to brali v pohodě, aspoň mi nikdo neřekl proti blogování nic špatného. J

13) Tvůj největší vzor - bloger, fotograf, spisovatel, kdokoliv jiný. Nebo lidé, kterých si nejvíce vážíš.
Vážím si lidí, kteří dělají něco pro druhé, spisovatelů, kteří dokáží vymyslet a napsat úžasné světy, které si pak mohu číst. Vážím si rodiny, kamarádek a lidí tady na pise.cz, kteří jsou úžasní.

14) Kdo tě v blogování podporuje? A pokud nikdo, proč jsi to ještě nevzdala?
Vyloženě mi nikdo neříká: piš, pokračuj v blogování nebo tak něco, ale o tom podpora není. Mě podporují komentáře a to, že lidé čtou mé články a že je to baví.

15) Stalo se ti někdy, že by se ti kvůli blogu někdo posmíval nebo ti zasahoval do soukromí? Jak jsi to řešila a co bys poradila ostatním?
Nikdo se mi vyloženě neposmíval ani mi nezasahoval do soukromí. Co si jen tak vybavuji, tak vím, že se něco na střední o mém blogování říkalo, už si nepamatuji co, ani jsem to nijak neřešila. 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Blogový řetězák atraktivnistrasilka 02. 03. 2017 - 16:53
RE(2x): Blogový řetězák myfantasyworld 02. 03. 2017 - 20:19
RE: Blogový řetězák tlapka 05. 03. 2017 - 11:40
RE(2x): Blogový řetězák myfantasyworld 05. 03. 2017 - 19:54
RE: Blogový řetězák hroznetajne 05. 03. 2017 - 13:00
RE(2x): Blogový řetězák myfantasyworld 05. 03. 2017 - 19:55
RE: Blogový řetězák boudicca 05. 03. 2017 - 20:54
RE(2x): Blogový řetězák myfantasyworld 06. 03. 2017 - 08:49