Potřebovala bych vypnout

8. únor 2017 | 20.38 |

 Poslední dobou mi přijde, že pořád marodím. Teda ono mi to tak nepřijde, ono to tak je. Skoro celý prosinec jsem byla nemocná. Vždycky to trvalo tak týden, pak jsem se nemohla nějakou dobu zbavit kašle, ale jinak jsem měla klid a asi po týdnu jsem začala marodit znovu a tak to šlo celý měsíc. 
V lednu jsem byla opět nemocná, chytlo mě to nějak před víkendem, brala jsem si v pátek dovolenou, protože jsem věděla, že bych to v práci nedala. To pak se mi po víkendu udělalo o něco lépe a bylo to nějakou dobu dobrý. A teď opět ve čtvrtek mi nebylo dobře, ale čtvrtek a pátek jsem byla v práci, o víkendu jsem se proležela a myslela jsem si, jak to bude dobrý. Jenže v neděli večer se mi udělalo hůř a v pondělí, když jsem se probrala, tak jsem věděla, že do půl 5 v práci fakt nedam, tak jsem se vyležela ještě jeden den a bylo mi líp. Nemůžu říct, že bych byla úplně zdravá, pořád mě trochu trápí kašel, ale na ten už jsem tak nějak zvyklá, to už mi ani nepřijde. :D
Bavila jsme se o tom s mamkou, že za poslední dobu hodně marodím a ona říkala, že třeba je možný, že mi chybí nějaký vitamín, železo nebo třeba horčík. Ano, je to možný. Nemůžu říct, že bych jedla ovoce a zeleninu v nějak velké míře, ale na druhou stranu, to jsem nejedla ani dřív a nebyla jsem nemocná tak často. 
Začínám mít pocit, že je to tím, jak v poslední době jsem v jednom kole. Pořád hodně práce. V práci je to čím dál horší a připadá mi, že toho je čím dál víc. Kolegyně, která marodí se zánětem šlach někdy od začátku ledna, tak jde na kontrolu koncem února a to se uvidí, zda jí pustí do práce. 
Doma je taky kolikrát potřeba uvařit, uklidit (ne, že bych to nějak přeháněla, když jsem unavená, tak prostě se na to klidně vykašlu. :D). Někdy jsem tak unavená, že přijdu z práce, udělám si večeři a jdu si lehnout k televizi a usnu klidně v 9 hod. 
A poslední dobou hodně zapomínám. Včera jsem si říkala, že musím zavolat dopoledne na jízdenku a vzpomněla jsem si na to až odpoledne. Říakla jsem si ještě ráno, že si musím vyzvednout stravenky, které se vydávali až od 9:00 hod., jenýže jsem na to zapomněla a teprve, když kolegyně začala mluvit o slevě do Dobrovského, vzpomeněla jsem si na to. A tohle se mi dřív nestávalo, pak se mi to začalo stávat, ale pořád to bylo v menší míře, ale teď začínám mít pocit, že začínám tpět sklerózou, no docela brzy, nevím teda, co budu dělat v 50. :D
Začínám se cítit hodně unavená a vyčerpaná a vím, že bych potřebovala nějaký pořádný odpočinek. Nejradši bych se sebrala jela někam na wellness pobyt. Ale ne víkendový pobyt, ale chtěla bych jet v týdnu a užívat si místo práce. Chtěla bych do nějakého hotelu s bazénem a aby tam byla aspoň jedna masáž. Sleduju to pravidelně na slevomatu, některé nabídky mě zaujaly, ale musela bych si vyřešit dovolenou v práci a hlavně nevím, zda by přítel se mnou jel. Byla bych teda schopná jet i sama, teď už jo, ale většinou to bývá pro dvě osoby.

Těším se na víkend, jelikož se chystám k našim na tátovo narozeniny (jo další narozeniny :D).

Tam si většinou odpočinu, protože tam nemusím uklízet a vařit a vždycky si pokecám a i když občas to je torchu aktivnější a teď, co tam jsou 3 neteře, tak hektičtější, stejně vždy přijedu odpočatá.
Pro tátu nebylo tak těžké koupit dárek, hlavně, když si sám o nej řekl, ale i kdyby si neřekl, nebylo by to těžké. Řekl, že by chtěl nové pouzdo na brýle, tak jsem mu ho koupila a ještě mu koupím makronky. Má je hodně rád, ale jsou drahý, takže je kupuju k našim jen občas, tak teď je taková přležitost, kdy je koupit.

Už také vím přesný termín svatby, ta bude 17.6.2017, takže vím, do kdy mám čas rozhodnout se, jestli si vezmu šaty, které jsem měla už na dvou svatbách a nebo si koupím nové. Jelikož už jsem je měla na těch dvou svatbách, tak se mi je nechce brát znovu. Hlavně jsem si koupila bílé boty na podpatku a dost ráda bych je využila i na tu svatbu a chtěla bych nějaké šaty třeba světle modré nebo i jinou světlou barvu a nějaké, ke kterým bych si ty boty mohla vzít (sice bych v nich pravděpodobně nevydržela celou dobu, ale to by nebyl problém se poté přezout třeba do bot na klínku, které jsou pro mě snad nejvíc pohodlné).

Ten článek je slátina, ale tak měla jsem chuť něco napsat. Chystám se pořád napsat o návštěvě ve Vojenském muzeu, ve které jsme byli už skoro před měsícem a pořád jsem nebyla schopná si k tomu sednout a napsat to. Třeba se k tomu dostanu příští týden, uvidím. 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Potřebovala bych vypnout iva 08. 02. 2017 - 20:57
RE(2x): Potřebovala bych vypnout myfantasyworld 08. 02. 2017 - 21:13
RE(3x): Potřebovala bych vypnout iva 08. 02. 2017 - 21:56
RE(4x): Potřebovala bych vypnout myfantasyworld 09. 02. 2017 - 19:14
RE: Potřebovala bych vypnout atraktivnistrasilka 08. 02. 2017 - 21:07
RE(2x): Potřebovala bych vypnout myfantasyworld 08. 02. 2017 - 21:15
RE(2x): Potřebovala bych vypnout iva 08. 02. 2017 - 21:50
RE(3x): Potřebovala bych vypnout atraktivnistrasilka 09. 02. 2017 - 16:34
RE(4x): Potřebovala bych vypnout iva 09. 02. 2017 - 17:42
RE: Potřebovala bych vypnout chaostheory®pismenkuje.cz 08. 02. 2017 - 22:28
RE(2x): Potřebovala bych vypnout myfantasyworld 09. 02. 2017 - 19:21
RE: Potřebovala bych vypnout boudicca 18. 02. 2017 - 12:37
RE(2x): Potřebovala bych vypnout myfantasyworld 19. 02. 2017 - 20:02