Článek Potřebovala bych vypnout

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Potřebovala bych vypnout

08. 02. 2017 - 20:57

iva: Kup si nový šaty!!! Zasloužíš si je. A ten welnes pobyt taky

08. 02. 2017 - 21:13

myfantasyworld: Děkuji. Pokud nějaké ty šaty, které se mi budou líbit a budou v mé relaci, seženu, tak si je koupím fakt s radostí.

---
myfantasyworld.pise.cz

08. 02. 2017 - 21:56

iva: Nějaká pastelová barva by se k tobě vážně hodila. Doufám, že se pochlubíš fotkama, budeš-li úspěšná nákupčí
Jo a s tím zapomínáním se netrap. To je tou celkovou únavou organismu. Mozek jede na rezervy a nezaobírá se blbostma. Až si odpočineš, uvidíš, jak ti to zase začne pálit

09. 02. 2017 - 19:14

myfantasyworld: Pokud budu úspěšná, tak se určitě pochlubím. Já se ráda chlubím.
Jo, věřím tomu, že odpočinek mi pomůže.

---
myfantasyworld.pise.cz

08. 02. 2017 - 21:07

atraktivnistrasilka: Připadá mi, že letos jsou ty bacily nějaký zmutovaný. Byla jsem nemocná celou druhou polovinu prosince, z čehož se teda nakonec vyklubal zánět hrtanu jako poleno, hrozili mi kapačkou a nemocnicí (ten problém nakonec vyřešil obyčejný Priessnitzův obklad, od té doby na něj nedám dopustit, na kašel, který jde od dráždění v krku je fakt super, stejně jako na bolest v krku). No a teď ke konci lednu jsem byla nemocná zas. Asi dva týdny jsem se absolutně nemohla zbavit rýmy.

Když si někdo vyloženě řekne, co by chtěl za dárek, je to zlatej člověk. Moje máma si třeba už předem řekla, že bude chtít cédéčko jedné skupiny, kterou teď začala poslouchat, tak to mi udělala radost.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

08. 02. 2017 - 21:15

myfantasyworld: Je to fakt záhadný s těmi nemocemi. Asi fakt to je nějaký divný. A na to, že mrzlo, tak to pořád ty bacily lítaj.
Možná bych taky ten obklad mohla zkusit, protože mě na ten kašel nic nepomáhá.
Jo je to vždycky super, když si lidi řeknou. Ale tak já vím, že u nás v rodině všechny potěší jakýkoliv dárek, tak z toho nemusím mít takový strach.
To je super, že ti řekla, co chce.

---
myfantasyworld.pise.cz

08. 02. 2017 - 21:50

iva: Co mamka začala poslouchat? Jelen?! Ty jsou skvělý

09. 02. 2017 - 16:34

atraktivnistrasilka: Jak jsi to uhodla?!

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

09. 02. 2017 - 17:42

iva: Protože Jeleni JSOU skvělý

08. 02. 2017 - 22:28

chaostheory®pismenkuje.cz: achjo, tohle dobře znám. zdraví a psychika/nestíhání atd jsou prostě propojené. viz i můj nedávný článek o poslední nemoci. dovču rozhodně doporučuju, já se na jednu jedu "léčit" pozítří
a hlasuju pro nové šaty to bude taky taková terapie. teda pokud tě baví nakupování
teď ještě čtu s tím zánětem hrtanu - ten mám tak 2x do roka, úplně mě to vytáčí, protože na to vždy radí jen věci jako vincentku a ty obklady (Strašilko, buď ráda, že ti pomáhají, mně ne, ale i tak si je dávám). ale stejně se to vždycky děsně táhne, a když člověk není schopný dva týdny vůbec mluvit, tak je to fakt děs

---
chaostheory.pismenkuje.cz

09. 02. 2017 - 19:21

myfantasyworld: A kam se jedeš "léčit"?
Většinou několikadenní odpočinek fakt pomůže, než do toho zase spadneš.
Tak jo, je rozhodnuto, budu kupovat šaty. Terapie to je, jen musím najít nějaké v mé cenové relaci, které mi fakt budou sedět. A co se týká nakupování, tak nakupování knih miluji, to je pro mě taky taková terapie. A klidně se jen podívat do knihkupectví a s ničím neodejít. A někdy mám hodně chuť se projít po obchodech s věcma, ale na to fakt musím mít chuť. Někdy mě to nebaví. A pokud jde o potraviny, tak tam mě to fakt nebaví chodit po takových krámech.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 02. 2017 - 12:37

boudicca: Šup, šup do lázní! Mít podobnou náladu, tak bych jela hned. Single cestování a zážitky obecně mají taky své kouzlo, vůbec se toho neboj. Nebo pojeď za mnou do Brna, zajdeme na drinky i na wellness.

---
by-boudicca.blogspot.cz

19. 02. 2017 - 20:02

myfantasyworld: Taky si myslím, že to má své kouzlo.
Jéé takhle do Brna bych se ráda podívala. Akorát je škoda, že to teď mám daleko Z Prahy by to bylo ještě dobrý, ale odtud je to horší (pak napíšu víc info do zaheslovaného článku)

---
myfantasyworld.pise.cz