Výstava Lysá nad Labem

17. leden 2017 | 20.17 |

 Kdy: 29.10.2016
S kým: přítel, jeho táta a jeho přítelkyně

V Lysé nad Labem se konala výstava zvířat, na které jsme s přítelem byli i v roce 2015 a líbilo se nám tam. Jelikož se nám tam líbilo, rozhodli jsme se, že bychom se mohli podívat i tentokrát. Říkali jsme o tom přítelovo tátovi a domluvili jsme se, že bychom tam jeli všichni společně, tak jsme se domluvili na jeden den, kdy jsme měli všichni volno a jeli jsme někdy po obědě.

Venku byly různé stánky, kolem kterých se procházelo do budovy. V budově byly asi 3 pavilony se zvířaty.
Na výstavě byly různé ryby, želvy, ptáci. Některá zvířata se tam dokonce dala koupit. Měli tam i různé rostliny a vybavení pro rybičky. Zvířata byla po krajích a uprostřed měli udělanou takovou krásnou ohradu, kde byli plameňáci.

Žába

Želva

Nemo

Had

Štír

Plameňáci

Zeleň

S přítelem jsme tam chvíli uvažovali nad tím, že bychom si místo rybiček koupili kraba, ale pak jsme si to rozmysleli a zůstali jsme u rybiček.

Krab

Mě jako obvykle zaujaly ještěrky, vždycky se mi líbily a říkala jsem si, že třeba jednou bych ještěrku chtěla.

Ještěrka

Uprostřed byla i ohrada pro ptáky, kde byl kakadu, který se před námi předváděl. Chodil pořád sem tam, kýval na nás hlavou, a když jsem si ho chtěla vyfotit a chtěla jsem foťák mít tak, aby byl ve škvíře plotu, tak mi chtěl ten foťák uklovnout. V první chvíli jsem se lekla a pak jsem se musela smát.

Kakadu 1

Dále jsme viděli i pár hadů.

Had 1

A ještě takové zvláštní zvíře, nevím ani co přesně je to zač. Tak jestli někdo z vás ví, napište.

Ještěr

K vidění byla dokonce i prasátka. A měli tam i vycvičené opičky, které bohužel nemám vyfocené, ale byli úžasné, normálně je tam měli puštěné a oni tam byli na křesle vedle nich.

Prase

Poté jsme se vydali dál do místnosti, kde byli jen samí ptáci, tak jsme se tam podívali, ale tam už se fotilo špatně, tam bohužel byly klece, přes které se to nedalo, tak fotek moc nemám. Někteří papoušci si byli velice podobní, ale bylo tam pár zajímavých ptáků, kteří se mi líbili.

Pták 2

papoušek

Když jsme si prohlédli ptáky, šli jsme se podívat ještě do jednoho pavilonu, kde měli nějaké věci na prodej a kde přítel uvažoval o skalárách, které si nakonec nekoupil.
Venku ještě bylo pár zvířat, na která jsme se šli podívat. Bylo tam lvíče (bohužel se mi ho nepodařilo vyfotit, aby nebylo rozmazané), velbloud a sovy. Ty mě zaujaly nejvíc, byly nádherné.

Sova

Sova 1

Velbloud

Celé jsme to zakončili tím, že jsme se ještě šli podívat k těm stánkům, co byli venku, že bychom si třeba ještě něco koupili.

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Výstava Lysá nad Labem atraktivnistrasilka 17. 01. 2017 - 22:27
RE(2x): Výstava Lysá nad Labem myfantasyworld 18. 01. 2017 - 19:04
RE: Výstava Lysá nad Labem adil 18. 01. 2017 - 18:14
RE(2x): Výstava Lysá nad Labem myfantasyworld 18. 01. 2017 - 19:05