A je po Vánocích

26. prosinec 2016 | 09.51 |

Jako každý rok, i letos jsme se domlouvali se všemi, se kterými jsme se chtěli vidět, kdy se sejdeme. S rodiči a sourozenci se vždy scházíme 25.12. a dva roky za sebou jsme s přítelem slavili Vánoce jen sami doma a s jeho mamkou a tátou jsme se viděli jindy. Do toho se vždycky chci ještě vidět s kamarádkou.

Letos to pro mě začalo už 23.12., kdy kamarádka měla volno a nás v práci pustili už v 11 hodin domů, což jsem se dozvěděla den předem, takže jsem kamarádce psala čas, ve který se sejdeme. Sešly jsme se letos na Floře a šly do Costa Coffee, opravdu neobvyklé. :D Zvala jsem jí ještě za narozeniny na kávu a dort a měla jsem pro ní dárečky k Vánocům i k narozeninám, protože jsme se dřív neviděly. Daly jsme si kávu, dort, kecaly jsme a jelikož jsme ani jedna neobědvala, rozhodly jsme se, že si dáme panini s rajčatem a mozzarellou a nakonec jsme se rozhodly, že si už dárky rozbalíme a nebudeme je schovávat pod stromeček, což je fajn, jelikož jsem mohla vidět, zda kamarádku dárečky potěšily a trefila jsem se dobře, za což jsem ráda. Od ní jsem dostala řetízek eiffelovku, abych měla sadu, jleikož k svátku mi dala eiffelovku náušnice a ještě antistresový kalendář, ten mě hodně zaujal, ani jsemn nevěděla, že takový je. Samozřejmě jsme se zakecaly, takže kamarádka jela domů později, než původně chtěla. Doma jsem se dívala na pohádky, jelikož mi letos odpadla příprava salátu a řízků. Jen jsem dala pod stromeček dárky, které jsem měla pro přítele. Pod tím malým stromečkem to teda vypadalo zajímavě, ale bohužel jsem si to zapoměnla vyfotit.

24.12 - přítel chtěl jet ráno na burzu, která byla otevřená, nejdřív se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem se rozhodla, že pojedu. Skoro nikdo tam nebyl, jak jsem čekala a když jsme to prošli, jeli jsme do Fata morgany, ktereou měli ten den s Botanickou zahradou zdarma. Sice už jsem tam byla a znám to, ale ráda jsem se prošla. Doma jsem ještě zkoukla Ledové králoství, dala si cukroví a poté jsme šli k přítelovo tátovi, kde byla jeho přítelkyně a její dcera. Koukalo se na pohádky, povídalo se a čekalo se až přijede přítelovo ségra s manželem a dítětem. Kolem 5. hodiny jsme se navečeřeli a potom se rozdali dárky. Dávali se hlavně tomu malýmu ročnímu klukovi, jinak jsme se domluvili, že si s nimi nic dávat nebudeme. Nevím proč, ale ten večer mi přišel takov zvláštní, čekalo se na to, jak ten klučina rozbaluje dárky, ale ono v tom roce přeci jen ještě to moc nevnímá. Co ho bavilo nejvíc, bylo trhání papírů. Odešli jsme celkem brzy, protože jsme byli unavení a těšili jsme se až si lehneme do postele. Ještě teda jsme si s přítelem rozbalili dárky doma, předtím, než jsme šli koukat na pohádky. Dostala jsem od něj košilku, prostěradlo, punčochový ponožky a noční košilku.


25.12. - vyjeli jsme někdy kolem půl 11 k našim, abychom tam byli, co nejdříve, protože jsme věděli, že ségry to budou chtít dělat, co nejdřív kvůli malým, aby mohly dřív večer odjet. Dali jsme si u našich oběd a čekalo se, až všichni přijedou.

Já jsem si otevřela dárek, který mi přišel poštou, byl hezky dárkově zablalený. Přišel mi z jedné soutěže, ve které jsem soutěžila a byly tam Happy Socks, Byla to moje první soutěž, kterou jsem vyhrála, z čehož jsem měla radost, i když to byly ty ponožky. :)
Když jsme byli všichni, začalo se s rozdáváním dárků. Pod stromečkem jich byla pěkná hromádka. Nejvíc toho měly neteře, což se dalo čkeat. Ale i my ostatní jsme tam toho měli hodně. Já jsem dostala župan, náušnice s řetízkem, kosmetiku, 2 trička, talířky, konevičku na čaj, sluchátka, lak a nejhlavnější dárek, který jsem si hodně přála, bylo Dolce Gusto, to jsem říkala, že si konečně doma budu dělat dobrou kávu. K tomu jsem dostala karamelový latte, karamelový esspreso a chococino. Moje tři nejoblíbenější. :D  Nevím, zda jsem si vzpomněla na vše, ale musím říct, že jsem ani tolik dárků nečekala a moc mě všehny potěšily, hlavně jsem dostala všechno, co jsem měla na seznamu. Mamka mi říkala, že ten můj seznam byl skoro celý vyškrtaný. :D
Úžasná byla moje tříletá neteř, měla toho taky hodně a vždycky ze všeho měla radost, ale nejvíc jí bavilo rozbalovat a rozbalovala i pro svojí tříměsíční sestřičku a pak vždycky někomu dávala dárek a říkala, že mu s tím pomůže a potom ani to nechtěla dát a říkala, že to rozbalí. Prostě úžasný. :)
Jelikož to u nás funguje tak, že vždycky se čeká, až dotyčný rozbalí dárek, vždy se to protáhne, ale přijde mi to lepší, než to jen rozdat, aby si každý rozbaloval, takhle aspoň se sleduje, co ten dotyčný dostal a jak ho to potěšilo. I letos jsem si to užila a byly to super Vánoce.
Teď už nás čeká jen Nový rok a co budeme dělat o toho Silvestra, to vůbec netuším. Chtěla bych nejradší někam jít, ale vůbec netuším, kam by se dalo.
 

Kdo máte volno mezi svátky, užívejte ho a kdo ne, tak ať toho nemáte hodně. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: A je po Vánocích atraktivnistrasilka 26. 12. 2016 - 14:11
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 27. 12. 2016 - 18:54
RE: A je po Vánocích rebarbora 26. 12. 2016 - 15:03
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 27. 12. 2016 - 18:55
RE: A je po Vánocích adil 26. 12. 2016 - 20:25
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 27. 12. 2016 - 18:57
RE: A je po Vánocích monika 27. 12. 2016 - 21:11
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 29. 12. 2016 - 08:16
RE: A je po Vánocích tlapka 28. 12. 2016 - 22:26
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 29. 12. 2016 - 08:18
RE: A je po Vánocích boudicca 30. 12. 2016 - 22:57
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 31. 12. 2016 - 08:21
RE: A je po Vánocích monika 13. 01. 2017 - 14:50
RE(2x): A je po Vánocích myfantasyworld 13. 01. 2017 - 16:27