Někdy je potřeba udělat si radost

15. prosinec 2016 | 18.45 |

Jelikož jsem od pondělí začala chodit do práce, tak jsem hledala, co bych si přečetla. Za tu dobu, co jsem byla doma, jsem toho moc nepřečetla. Sice na to čas byl, ale nějak mě doma číst nebaví. Když jsem otevřela skříňku z knížkama, zjistila jsem, že tam mám samé detektivky a thrilery a na nic z toho jsem neměla chuť. Povídky a humorné knihy už jsem dočetla, takže jsem se v úterý rozhodla, že se podívám do Levných knih. Vůbec nic mě tam nezaujalo a snad podruhé za tu dobu, co tam chodím se mi stalo, že jsem odešla bez knížky. Ještě jsem sháněla kozačky, jenže bohužel ani ty jsem nesehnala. Nechápu, proč ty vysoké kozačky dělají úzký. Tím, že mám malou nohu, ale širší lýtka, nedopnu je, tak jsem koukala aspoň po nějakých kotníkových s kožíškem, to měly jen asi troje a z toho se mi líbily jen jedny stylově, ale nelíbila se mi barva, vypadá to, že letos budu mrznout v kotníkových botách bez kožíšku nebo v botaskách. :D Nakonec jsem odcházela jen s bezlepkovými preclíky a sušenky pro mojí sestru S. k narozeninám, které má teď v prosinci. Jinak jsem nic jiného nesehnala, ani žádnou maličkost pro přítele, kterou bych ještě potřebovala dokoupit. 
Včera jsem pak ráno uvažovala, jestli si neudělám radost a nekoupím si knížku Enter, mami!, podívala jsem se, zda po cestě mám nějaké knihkupectví, kde jí mají a zjistila jsem, že v tom přímo po cestě je k dispozici. Po práci jsem tam zašla a začala jsem jí hledat po obchodě. Nic levnýho ty knihy nejsou, ale rozhodla jsem se, že si jí vezmu. A pak jsem si říkala, že ještě bych si ráda přečetla něco vánočního a zvažovala jsem, co si koupit a zjistila jsem, že mají uprostřed prodejny knihy s vánoční tématikou. Prohlížela jsem si je a zaujala mě jedna  kniha a to Vánoce mám rád. Koukala jsem, že kniha obsahuje i fejetony, ke kterým jsem se dostala zrovna nedávno, když jsem si četla Zápisky malého tyranosaura, kdy jsem zjistila, že některé fejetony jsou hodně povedený a baví mě až natolik, že jsem se skoro nahlas smála v autobuse. 

Dneska ráno jsem se do knihy Vánoce mám rád pustila a zatím to vypadá na hodně příjemné, pohodové a úsměvné čtení. Jsem zvědavá, jaké další věci budou v knize popsány.
Už jsem přinesla i stromeček. Jsou na něm světýlka, ale takhle z té fotky to není poznat, jelikož je to focený ve světle. Jen ten sníh nějak chybí. 

Stromeček

A dneska se stala taková zajímavá věc v práci, vedoucí nám psala e-mail kvůli tomu, aby věděla, kolik máme práce. Počítali jsme s tím, že dostaneme další práci. A vzápětí přišel e-mail s tím, že můžou hned odejít dvě holky dneska a zítra další tři a mezi nimi jsem i já. V pátek končíme v půl třetí, což není nejhorší, ale ono když pak napíše vedoucí, že můžete jít už v 1, hodně to potěší. Ani mi vůbec nevadí do té práce jít. Takže se pravděpodobně půjdu projít ještě někam po obchodech. Přijde mi škoda sedět doma, když budu moct odejít brzy z práce. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Někdy je potřeba udělat si radost barjoha 15. 12. 2016 - 19:21
RE(2x): Někdy je potřeba udělat si radost myfantasyworld 17. 12. 2016 - 10:42
RE: Někdy je potřeba udělat si radost adil 16. 12. 2016 - 07:17
RE(2x): Někdy je potřeba udělat si radost myfantasyworld 17. 12. 2016 - 10:44
RE: Někdy je potřeba udělat si radost rebarbora 16. 12. 2016 - 18:04
RE(2x): Někdy je potřeba udělat si radost myfantasyworld 17. 12. 2016 - 10:46
RE: Někdy je potřeba udělat si radost tlapka 16. 12. 2016 - 19:37
RE(2x): Někdy je potřeba udělat si radost myfantasyworld 17. 12. 2016 - 10:50
RE(3x): Někdy je potřeba udělat si radost tlapka 17. 12. 2016 - 13:44
RE: Někdy je potřeba udělat si radost hroznetajne 19. 12. 2016 - 15:08
RE(2x): Někdy je potřeba udělat si radost myfantasyworld 20. 12. 2016 - 17:14