Článek Někdy je potřeba udělat si radost

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Někdy je potřeba udělat si radost

15. 12. 2016 - 19:21

barjoha: Ta vedoucí je zlatá
Knížky jsou fakt drahá sranda, my jsme letos na vanocním knihkupu nechali 1800,-. Ale zase tý radosti. Bez knížek si vůbec nedovedu představit Ježíška.
Co se týče bot, úplně ti rozumím. Mám velikost 42 a aby byly boty současně funkční a hezký a pohodlný a v rozumný cenový relaci... to jsem dohromady snad ještě nezažila

---
barjoha.pise.cz

17. 12. 2016 - 10:42

myfantasyworld: Nevím, zda to bylo z její strany či od nadřízených, co jsou nad ní, ale je to celkem jedno, bylo super skončit v práci brzy.
Ono se říká, že se moc nečte, ale já když vidím před Vánoci těch lidí v knihkupectví, tak si říkám, že se někdo mýlil.
Je to něco s těmi boty. Botasky na sebe seženu úplně v pohodě, letní boty jsou horší, jelikož já musím mít jedině s páskem, se zipem vzadu mě dřou a když to jsou lodičky nebo balerínky, tak taky a kozačky mi taky začaly dělat problém. Nechápu, proč ty kozačky nedělají různě široké, když to jsou ty vysoké.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 12. 2016 - 07:17

adil: Já mám s botama problém také,sehnala bych možná ve Zdravotnických potřebách, ale ty ceny ! A knížka pod stromečkem chybět nesmí, to je jasné Někdy je potřeba si udělat radost, já si ji také udělala, letos jsem koupila nový stromek,sice umělý, ale moc hezký,těším se až ho spolu s mužem nastrojíme, u toho on chybět nemůže, diriguje, hlavně aby byla správně zavěšená světýlka Aby ne, stromek má výšku 150 cm.

---
adil.pise.cz

17. 12. 2016 - 10:44

myfantasyworld: To je fakt něco, jak člověk slyší ze všech stran o problémech s botama.
Jůůů to je úžasná výška.
Ono u toho umělýho je výhoda, že vydrží několik let.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 12. 2016 - 18:04

rebarbora: Není nad to udělat si radost hezkou knížkou Se zimníma botama mám taky problém, vysoké kozačky už si většinou ani nezkouším, protože vím, že je nedopnu

---
rebarbora.pise.cz

17. 12. 2016 - 10:46

myfantasyworld: Jo jednou a čas si koupím i nějakou dražší.
Je to fakt na nic s těma botama a já tak chtěla vysoké kozačky, protože ráda nosím v zimě sukni. Jenže mi žádný nejsou a ty, co jsem měla loni se mi rozbily.

---
myfantasyworld.pise.cz

16. 12. 2016 - 19:37

tlapka: Ta vedoucí je skvělá, takový dáreček by uvítal každý.
Kozačky jsou peklo! Nechápu, jak v nich můžu vypadat blbě, i v těch úzkých, přestože mám štíhlá lýtka, ale je to možné. Po třech hodinách a asi padesáti botách jsem sebrala první lepší traktory a ádios.
Knížky jsou úžasné a Levné knihy mám ráda. Letos tam Ježíšek koupil spoustu křížovek a přes rok tam chodím na dopisní papíry. A teď číhám na Sofiin svět, který mívají, ale zrovna nebyl na pobočce.
Stromeček je pěkný i bez nasvícení. Malý, milý. Hlavně, že dělá radost!

---
tlapka.pise.cz

17. 12. 2016 - 10:50

myfantasyworld: To určitě každého by potěšilo jít dřív, ještě doufám, že nás pustí ten pátek před Vánoci brzy všechny zaměstnance a bude to super.
Tak ono, když je dělají fakt tak úzký, tak se ani nedivím, že ti připadá, že v nich vypadáš blbě.
Já mám taky Levné knihy ráda a většinou odcházím s nějakou knihou, někdy i více a tentokrát se mi stalo, že jsem tam nesehnala nic. Ale mají tam teď ty antistresové omalovánky, které mám hodně ráda, jenže mám doma troje, tak si musím nechat zajít chuť.
Děkuji za pochválení stromečku. Já si ho loni kupovala, abych si ho vystavila v práci, protože doma jsme měli velkej, ale letos jsem si ho přinesla domů.

---
myfantasyworld.pise.cz

17. 12. 2016 - 13:44

tlapka: Právě, že jsou úzké na normální nohu, ale široké pro moji, protože se většinou směrem nahoruju přece jen o něco rozšiřují. Vypadám v nich jako v gumákách.

---
tlapka.pise.cz

19. 12. 2016 - 15:08

hroznetajne: S nákupem zimních bot to mám úplně stejně. Počítala jsem s tím, že budu chodit v těch, co jsem měla loni, ale vypověděly službu. Takže celou zimu budu asi chodit v teniskách, protože prostě nejsem schopná jít si někam zkoušet a kupovat boty. Nenávidím to . Sice jsem za socku, ale je mi to fuk. Zatím nesněžilo, takže až nasněží, tak budu asi v háji...

---
hroznetajne.pise.cz

20. 12. 2016 - 17:14

myfantasyworld: Jo je to na nic. Tak já mám sice podzimní kotníkový boty, ale ty jedny jsou s podpatkem a z nich mě šíleně bolí nohy a ty druhý jsem ještě jaksi nebyla schopná vyčistit, jestli to vůbec půjde.
Mě nevadí si zkoušet boty, ale když si je pak zkouším a zjistím, že všechny pěkný vysoký mi nejsou a ty kotníkový pěkný nemají kožíšek, tak mě to akorát štve.

---
myfantasyworld.pise.cz