Golden Pacific Caffé - Mašinková kavárna

5. prosinec 2016 | 18.40 |

Kdy: 29.05.2016
S kým: přítel

Přítel k narozeninám dostal voucher do Mašinkové kavárny, kdy to byla jízdenka na minidezerty pro 2 Sněz kolik můžeš. Asi by mě to samotnou nenapadlo, hlavně jsem ani nevěděla o tom, že taková kavárna je, ale když už máte možnost tam jít, tak super. Ráda zkouším nové věci.
Nejsem si už teď úplně jistá, ale mám za to, že se ten voucher dal využít od pondělí do pátku, jenže když tam přítel volal a chtěl to zamluvit na pátek, řekli mu, že nemají volno a dali nás na sobotu, což nám vůbec nevadilo.
Je to od nás trochu dál, tak jsme jeli autem. Je to přímo v Obchodním centru Butovice, tak s parkováním problém nebyl. Dokonce jsme to i rychle našli.
Když jsme přišli, působilo to na mě pěkně, hezky udělané koleje, kolem kterých byly stoly. V tu dobu tam skoro nikdo nebyl, takže tam byl přijemný klid. Paní nám vysvětlila, co a jak a řekla nám, že mašinka bude stát po určitou dobu, než zase pojede pryč.
Po chvilce čekání nám přijela jedna mašinka, která měla v každém vagónku minidezerty.

Mašinka s dezerty 2


Lákalo mě je ochutnat všechny, některé byly hodně dobré, některé takové průměrné a co si tak zpětně vybavuji, našel se i nějaký který mi nechutnal. 
Co se mi líbilo, bylo to, že byly na mašinkách různé známe postavičky.

Mašinka s dezerty

Mašinka s dezerty 3

Když jedna mašinka odvezla prázdné vagónky, přijela další s plnými. Každý stolek měl své koleje, po kterých jim ta mašinka přijela. Pokud mašinka jela k jinému stolu, projela jinými kolejnicemi, až k tomu dotyčnému, kde zastavila, takže každý měl svou mašinku, ze které si mohl vybírat a bylo jisté, že k němu dojedou všecny dezerty a nemusí čekat, zda k němu dojede něco, co chce. Některé minidezerty se mi líbily, jak byly hezky udělané.

Minidezerty

Tohle bylo hodně pěkný:

Minidezerty 2

Co se týče obslhuhy, tak ta se nás párkrát v prěhu zeptala, zda něco nepotřebujeme, takže opomíjení jsme nebyli ani co se týče pití.
Voucher byl snad omezen na nějakou dobu, nejsem si teď ale jistá, jak to s omezením bylo. Avšak po nějaké době jedení dezertů jsem byla přecpaná a hlavně přeslazená. To byl asi ten největší problém to přeslazení. I můj přítel, které sladké hodně miluje, říkal, že už to je moc, že už nic víc nesní. Tak jsme se rozhodli, že odejdeme. Určitě jsme tam byli déle, jak hodinu, ale neřeknu přesně, jak dlouho, jelikož je to delší doba, co jsme tam byli.

Musím říci, že to bylo pěkné zkusit něco nového. Líbila se mi takováhle neobvyklá kavárna a klidně bych tam zašla znova, ale tentokrát už bych si dala jízdenku, kde jezdí mašinky se slaným, kdy na konci pak jezdí mašinka se sladkým, což by bylo určitě lepší. Takže pokud byste se tam chystali, určitě doporučuji diamantovou jízdenku a doporučuji to zakoupit na slevomatu. Slevy tam na to bývají docela často. Je sice pravda, že nejlevnější to není, ale je to pěkný a příjemný zážitek, na který pak člověk rád vzpomíná. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Golden Pacific Caffé - Mašinková kavárna rebarbora 05. 12. 2016 - 20:59
RE(2x): Golden Pacific Caffé - Mašinková kavárna myfantasyworld 06. 12. 2016 - 11:36
RE: Golden Pacific Caffé - Mašinková kavárna adil 05. 12. 2016 - 23:59
RE(2x): Golden Pacific Caffé - Mašinková kavárna myfantasyworld 06. 12. 2016 - 11:38