Článek Předvánoční čas

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Předvánoční čas

04. 12. 2016 - 17:13

atraktivnistrasilka: Tak co se dárků týče, mám je všechny až na jeden vymyšlené, jeden objednaný, další tři v pohodě seženu během týdne... Letos to naštěstí nikdo nebudeme hrotit. Problém mám jen s tátou, který nemá žádné koníčky, takže to většinou řeším oblečením - jenže to zase většinou vyberu moc malé, takže to neobleče přes ramena. A vzhledem k tomu, že ani jeho přítelkyně neví, co mu koupit - no zajímavý Vánoce to budou.

---
atraktivnistrasilka.pise.cz

04. 12. 2016 - 17:24

myfantasyworld: Tak to je super.
Já taky mám pro každého jen jeden dárek a se ségrama jsem se domluvila, že koupím jen malým, ono by se to pak pěkně prodražilo.
To je pak blbý, já mám takhle vždycky taky obavu u velikostí, ale tak ptám se vždy mamky, jakou velikost kupuje a vždy jim ta velikost naštěstí je.
To věřím, že pro tátu je to těžký, když pak nemá koníčky a ani jeho přítelkyně neví, co mu koupit. Táta čte a já vím i jaké knížky, tak mu teď asi poslední 3 roky kupuji nějakou knížku.

---
myfantasyworld.pise.cz

04. 12. 2016 - 20:01

hroznetajne: Tak my už máme stromeček, ale ještě pořád stojí v chládku v garáži. Ale těším se, až ho nazdobíme a on provoní celý dům.
Cukroví chceme s mamkou dělat nějaké zdravější, ale perníčky si neodpustím, ty plánuji dělat na 100 %. A určitě chci vyzkoušet takové speciální italské cukroví, na které se chystám už 5 let, tak uvidíme, jestli to klapne. Dárky už nakoupené mám, kromě táty, pro toho nejsem schopná nic vymyslet . A pro ségru mám pár drobností ještě v hlavě, takže jen dokoupím a zrealizuji a bude to .

---
hroznetajne.pise.cz

05. 12. 2016 - 10:27

myfantasyworld: Já nevím, mě přijde škoda těch stromů, já bych klidně měla jen umělý, ale loni přinesl živý stromek přítel, je to sice pěkný, ale není to pro mě důležitý.
Jo perníčky jsou super, ty k tomu patří. Tak snad to cukroví klapne.
Co vím, tak hodně lidí má problém, co vybrat tátovi. Já mám výhodu v tom, že čte.

---
myfantasyworld.pise.cz

05. 12. 2016 - 06:26

iva: Nám se většinu dárků podařilo s Chotěm nakoupit minulý týden, teď už jen pár dokupů
Holky se těší, že budeme péct perníčky, to možná ve středu.
Nejhůř se shání dárky pro tchánojc - všechno maj, nic nechtěj... to je pak těžký. Ale letos si řekli o Kamzíka a nějaké pleťové krémy, tak jupí

05. 12. 2016 - 10:29

myfantasyworld: To je pěkné, že se vám takhle to podařilo hezky sehnat.
My pečeme všechno najednou, ale tak zas toho neděláme tolik a hlavně, já k našim jezdím jen jednou za čas, takže i proto.
To je pak těžký, když nic nechtějí. To znám u bráchů, ty všechno taky mají. Tak super, že si o něco řekli, to se pak nakupuje líp.

---
myfantasyworld.pise.cz

05. 12. 2016 - 23:52

adil: Těch nádherných stromků, krásně rostlých živých smrčků a jedliček mají teď plno,ani to snad všechno prodat nemůžou, až mi je jich líto, že jich tak velké množství uřezali, kde asi skončí nakonec? Že by je dali zvířatům do ZOO, možná...Přiznám, že my máme umělý stromek, letos jsem si udělala radost a koupila nový 150 cm, ale dřív jsme mívali většinou živou borovičku, měli jsme výhodu, švára byl lesák,tak nám vždycky vybral výstavní. A dárky pro mužské - tedy ty starší, to je oříšek Já pro svého muže mívám také problém, většinou se opakují dárky praktické, největším dárkem by bylo zdraví, ale to se nikde nekoupí...

---
adil.pise.cz

06. 12. 2016 - 11:35

myfantasyworld: Taky by mě zajímalo, kam dají ty, co neprodají. Většina lidí v mém okolí používá umělé stromky.
To je pěkné, že jste měly výstavní borovičku.
Mamka taky chtěla kupovat nový, ale říkala, jen kdyby byl nějaký levný. Tenhle totiž už používají od té doby, co mi ještě byli děti a podle toho je pěkně vypelichanej. Ale když se ozdobí vypadá pořád hezky.
Nevadí, že se to opakuje a ono ty praktické jsou nejlepší, jelikož se ví, že to využije.
To bohužel ne a docela by se mi to zdraví hodilo, no ale řekla jsem si, že nemocí si nenechám kazit předvánoční dny.

---
myfantasyworld.pise.cz

07. 12. 2016 - 12:15

tlapka: Ach, ty se máš. Já mám pár drobností (typu sypané čaje a křížovky), jinak NIC. Ani cukroví, ani výzdobu, ani dárky. Akorát samé zápočty, zkoušky a odevzdávání. A ani si nemůžu jít zacvičit a trochu ten stres vypotit, protože mám vytrhané zuby a sešitou hubu. Navíc se nám pokazil kotel, takže jsme celý víkend byli bez teplé vody a topení. Tento advent zdá se mi poněkud nešťastným.

---
tlapka.pise.cz

07. 12. 2016 - 16:24

myfantasyworld: Tak cukroví ještě taky nemám.
To mě mrzí, že takhle teda toho máš dost, tak snad to brzy budeš mít všechno hotový.
Jo vytrhané zuby s tím je vždy pořízení. Tak ať to hlavně nebolí.
Zajímavý, že kotle odcházejí zrovna na zimu.
Stává se to často, že najednou zrovna v prosinci jsou výdaje, které člověk nepotřebuje. U našich to tak bývá hodně často.

---
myfantasyworld.pise.cz

11. 12. 2016 - 17:39

boudicca: Já dárečky taky kupuji většinou dost dopředu a balím je jak mi vyjde čas, když na to mám zrovna náladu. Pečení cukroví, úklid a výzdobu neřeším vůbec, protože mívám v prosinci zápočty a předtermíny zkoušek, takže soustředím pozornost ke škole. A na Štědrý večer jezdím stejně k našim. Letos jsem udělala aspoň marcipánové pralinky, tak rozešlu rodině, loni jsem posílala tuším domácí vaječňák.

---
by-boudicca.blogspot.cz

12. 12. 2016 - 18:32

myfantasyworld: Tak to naprosto chápu.
Já hlavně tu výzdobu aspoň nějakou malou, jinak úklid nějak extra taky neřeším, jen udělám klasický úklid jako vždy.
To je pěkné takhle posílat po známých. Já bych sama cukroví taky nepekla, ale já jezdím k našim péct cukroví a pak si to odvážím do Prahy, loni jsme byli s přítelem na Vánoce sami a letos budeme u jeho táty a ten říkal, že s přítelkyní péct nebudou, tak jim vezeme něco na ochutnání.

---
myfantasyworld.pise.cz