Víkend u našich

29. listopad 2016 | 19.55 |

Na víkend jsem se opět jela podívat k našim, tentokrát jsem tam jela jen tak, když se nic neslavilo. Aspoň bylo víc času na to si užít i jiný věci. 

Odjela jsem tedy až v sobotu dopoledne, jelikož jsem v pátek ještě měla domluvenýho doktora, tak abych nemusela jezdit až pozdě večer. Navíc to v sobotu i bylo lepší s místem v autobuse a jelikož jsem nemusela do práce, rozhodla jsem se tam být do pondělí.
V sobotu přijela sestra S. (sestra, která má jen jedno dítě). Tak jsem si užila neteř. Měla dobrou náladu, tak povídala a krásně se na nás smála. Sestra tam byla dovečera a pak večer jsem si zahrála s bráchou karty. Rozhodli jsme se, že si zahrajeme autobus. Zjistila jsem, že jsem to už hodně dlouho nehrála a trochu jsem to pozapomněla, ale za chvíli se mi to vybavilo, jak se to hraje. Ráda jsem si po dlouhý době zahrála karty. :) 

V neděli jsem s rodiči jela na burzu. Chtěla jsem dokoupit ještě dárky, anebo něco, co by mě zaujalo, nakonec jsem nic nesehnala a odjela jsem s prázdnou. Naši nakonec sehnali dárek pro bráchu. Odpoledne jsme měli jít do kina, ségra L. (ségra, co má 2 děti) říkala, že je to od 3, ale nakonec zjistila, že to tam měli nějak špatně a že to bylo od půl 6. Měli jsme jet já, ségra L a oba mladší bráchové, nakonec s námi jela i přítelkyně staršího bráchy. Byli jsme na filmu Fantastická zvířata a kde je najít ve 3D. Moc se mi to líbilo, bylo to hezky a vtipně udělaný. Ten den jsem si užila druhou malou neteř a pak ještě 3 letou neteř.
Jelikož ségra u našich spala, tak jsem si je ještě mohla užít i včera, než jsem odjela domů.
Jako vždy jsem si krásně odpočinula a užila si příjemný víkend. :)

A dneska jsem se sešla s kamarádkou na kávu. Psaly jsme si už minulý týden, že pokud to vyjde, mohly bychom se sejít, pak mi včera napsala, že neví, jak to bude, že jí má přijít nová paní, tak neví, zda přijde nebo ne. Nakonec přišla, ale moc toho nechtěla, takže mi kamarádka narychlo psala, jestli bych měla čas být v obchodním centru po 3. hodině. Jelikož to mám kousek a nic jsem nedělala, tak jsme se tam sešly. Šly jsme do Costa Coffe, kde jsem si dala kávu a dort a pak jleikož kamarádka měla ještě jednu klientku, tak musela odejít dřív a já se šla ještě projít. Pro ségru S. jsem sehnala dárek k narozeninám a ještě jsem dokoupila maličkost té kamarádce k Vánocům. Jediný, pro koho nemůžu sehnat dárek je můj nejmladší brácha, vidím to, že to bude nejsložitější, ale tak ještě mám dost času. :)

Tenhle víkend je Vánoční výstava, tak se tam asi půjdeme podívat a příští týden už budu s mamkou péct cukroví a přijede nám pomoct i ségra L.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Víkend u našich atraktivnistrasilka 30. 11. 2016 - 16:15
RE(2x): Víkend u našich myfantasyworld 01. 12. 2016 - 11:04
RE(3x): Víkend u našich adil 01. 12. 2016 - 14:26
RE(4x): Víkend u našich myfantasyworld 01. 12. 2016 - 14:57
RE: Víkend u našich tlapka 01. 12. 2016 - 14:35
RE(2x): Víkend u našich myfantasyworld 01. 12. 2016 - 14:59
RE: Víkend u našich rebarbora 03. 12. 2016 - 19:48
RE(2x): Víkend u našich myfantasyworld 04. 12. 2016 - 16:04