Měsíc doma

22. listopad 2016 | 12.47 |

 Ani mi nepřijde, že už měsíc jsem doma. Na ortopedii jsem byla minulou středu a mám jít na kontrolu příští středu. Doktor mi napsal nějaký sprej, ukázal, jak si to zápěstí sama tejpovat. Nechtěl mi dát ortézu, abych s tou rukou mohla dělat. Začíná se to lepšit, ale psát nějak rychle s tím nemůžu, dělá mi to pořád problémy, ale jinak už do té ruky můžu vzít vidličku a normálně jíst, jo i to jezení bylo těžký, když jsem potřebovala zvednout levou ruku k puse. :D Doktorka mě ještě nechala doma, když na kontrolu na ortopedii jdu až ten příští týden, mám ten den přijít i k ní a dát ji zprávu, uvidím, jak to bude za ten týden vypadat, možná už mě bude čekat práce. Domluvím se s ortopedem. V práci píšu fakt hodně a rychle, takže mám obavu, aby se to nevrátilo, pokud to nebude úplně vyléčené. Tady doma s tím zkouším psát, jelikož ortoped říkal, že s těmi tejpy budu moct začít psát, ale píšu fakt pomalu a není to úplně nejpříjemnější.
Jak mi napsala kamarádka, vždycky musím mít něco extra. :D A snad největší problém je, že mi na to nic nepomáhá, dokud to nepřejde samo. Minulý týden jsem byla na krvi, aby se zjistilo, zda tam něco není v těle, jenže není. Vždy mi krev vychází dobře, při jakémkoliv problému mi zkouší dělat krevní testy, ale ty vždy vychází dobře. Snad jen 2x mi to ukázalo míň železa.
Musím říct, že do práce se mi vracet ani nechce, nejradši bych to tam zrušila a šla dělat jinam, jenže nejdřív bych musela něco jinýho mít.
Teď když mám trochu víc času, tak chodím nakupovat a už mám skoro všechny dárky nakoupený, dokonce i pro přítele, pro kterého jsem myslela, jak to bude těžký. A už mi chybí jen pro staršího bráchu a jeho přítelkyni a pro mladšího bráchu a mám vše vyřešeno. :) Dárky jsou dokonce i zabalený, většinou to balím rovnou, když to koupím, balení dárků mě baví. Občas jsem balila i dárky, co kupovala mamka a pak jsem věděla, co kdo dostane, jinak nám naši neříkali, co komu kupují. :D Až když jsme byli starší a začali kupovat dárky sami, začali jsme se domlouvat, kdo komu co koupí, aby se nesešli dva stejné dárky. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Měsíc doma tlapka 22. 11. 2016 - 19:26
RE(2x): Měsíc doma myfantasyworld 23. 11. 2016 - 10:11
RE: Měsíc doma adil 23. 11. 2016 - 13:10
RE(2x): Měsíc doma myfantasyworld 23. 11. 2016 - 20:43
RE: Měsíc doma boudicca 25. 11. 2016 - 23:50
RE(2x): Měsíc doma myfantasyworld 29. 11. 2016 - 12:44