Dalších 10 cílů splněno

8. listopad 2016 | 12.23 |

 Přínáším přehled dalších 10 cílů, co se mi povedly splnit. Teď, jak jsem na neschopence, tak jsem měla více časů na zábavu, i když jsem měla jen omezené vycházky. 

83. Přemístit články z předešlých stránek
Rozhodla jsem se přemístit jen pár věcí, některé jsem tady mít nechtěla. Beru to spíš jako nový začátek, hodně jsem se za tu dobu, co jsem přechozí stránky měla, změnila. Ale to, co jsem sem chtěla, tak jsem si přetáhla.  

99. Chodit v práci po schodech
Jeden čas jsem v práci po schodech chodila, pak přišly problémy a já na to přestala mít náladu. Později mě to začalo mrzet a rozhodla jsem se, že chci začít znovu. Jednou jsem tak už chtěla jít k výtahu a pak si říkám, že ne, že to dám po schodech a šla jsem z 1. patra do 4. patra. Když jsem ty schody vyšla, tak jsem byla úplně udýchaná, ale cítila jsem se příjemně a tak jsem začala chodit po schodech (kromě toho, když musím vézt vozík nebo jdu s někým do kantýny) a donutilo mě to chodit po schodech i jinde. 

70. Probrat skříň s oblečením a vyházet věci, které nenosím
Pořád jsem se k tomu chystala a říkala si, že už konečně to musím udělat. A stále jsem to odkládala, že další den a další den až jsem si nakonec řekla, že už konečně to udělám. Tak jsem to všechno vyházela a začala jsem postupně skládat. Teď to chce jen ten pořádek udržet, což je těžší, jelikož vždycky hledám trička, která jsou zrovna až vespod. :D

95. Jen tak si popovídat s někým neznámým
Když jsem jela k našim autobusem, tak byly kolony na dálnici a pak ještě dál po cestě. V těchto chvílích, kdy jsou kolony na silnicích kvůli opravám, se mi dost často stává, že se lidi začnou bavit. Začala jsem se bavit i já s jednou paní, která potřebovala jet vlakem ještě dál, jenže jim jel poslední v určitou dobu a to už nestíhali. Bylo mi jí líto. Tohle je vždy na nic, když musí člověk na navazující spoj. Ještě, že mi jezdí přímý autobusy.

35. Koupit náušnice – tygry
Konečně je mám, tak dlouho jsem je sháněla a ne a ne je sehnat. Teda viděla jsem náušnice kolečka a tam obrázek tygrů a to jsem nechtěla. Já chtěla, aby to mělo vyloženě tvar tygra, tak mám hlavy tygrů, mám z nich radost. Ty náušnice mi koupil přítel, potěšilo mě, že si pamatoval, že je chci.

Náušnice - tygři

77. Udělat příteli 12x snídani do postele (12/12)
Snídani do postele si občas s přítelem vzájemně děláme a já se rozhodla, že chci udělat určitý počet snídaní a jelikož jsem dělala snídani celkem často o víkendech, tak na tom nebylo nic složitého to splnit.

96. Pouštět draka
Po dvou marných pokusech, kdy jsme chtěli jít s přítelem pouštět draka a nefoukal vítr, jsme se vydali znovu na takový plácek, kde bylo dost místa a konečně vítr foukal. Drak letěl pěkně a ani jsem s ním nemusela moc běhat. Bylo to super, myslím, že si to někdy zopáknu.

Pouštění draka

53. Vyfotit 20 zvířat (20/20)
Jelikož hodně ráda fotím, tak jsem chtěla mít určitý počet vyfocených zvířat. Předpokládala jsem, že mi to nějakou dobu potrvá, ale jelikož jsme jeli na výstavu zvířat, tak jsem nafotila zvířat dost. Měla jsem si dát vyšší počet. :D O výstavě určitě mám v plánu napsat samostatný článek. :)

Kakadu

48. Zahrát si adventuru
Měla jsem chuť zahrát si nějakou adventuru a vzpomněla jsem si, že jsem hrála Cestu do středu země a že mě bavila, tak jsem jí zkusila znovu, a byla jsem ráda. Bavilo mě to, ale některé úkoly jsem vůbec nepochopila, proč tak jsou,

13. Jít do kina
S kamarádkou jsme jeli na víkend k mým rodičům, zůstali jsme ve městě, že se najíme, zajdeme do čajovny a mrkneme, co dávají v kině, že bychom tam když tak šli. Čajovnu měli jen do 11 a my tam byly až někdy po půl 1, takže jsme šli k tomu kinu a zrovna od jedné dávali pohádku Lichožrouti, tak jsme se rozhodli, že tam půjdeme. Vůbec jsem nevěděla, že je to česká pohádka a musím říct, že fakt mě to na českou pohádku překvapilo a ůlíbilo se mi to. 
Takhle to vypadá u záchodů. :)

Já v kině

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Dalších 10 cílů splněno rebarbora 08. 11. 2016 - 15:37
RE(2x): Dalších 10 cílů splněno myfantasyworld 08. 11. 2016 - 19:22
RE: Dalších 10 cílů splněno tlapka 08. 11. 2016 - 19:07
RE(2x): Dalších 10 cílů splněno myfantasyworld 08. 11. 2016 - 19:33
RE: Dalších 10 cílů splněno adil 08. 11. 2016 - 22:02
RE(2x): Dalších 10 cílů splněno myfantasyworld 10. 11. 2016 - 13:54
RE: Dalších 10 cílů splněno chaostheory®pismenkuje.cz 01. 02. 2017 - 23:49
RE(2x): Dalších 10 cílů splněno myfantasyworld 03. 02. 2017 - 20:12