Třebízská pouť

17. říjen 2016 | 19.07 |

Kdy: 21.05.2016
S kým: rodiče, mladší bráchové, neteř, přítel

Jako každý rok se konala pouť v Třebízi. Naši tam skoro každý rok jezdí. Já sama jsem tam byla dříve myslím jen jednou, možná 2x, nejsem si teď jistá. Letos jsem se rozhodla, že bych tam chtěla jet znova, tak jsme se vydali s přítelem na víkend k našim a jeli jsme s nimi na pouť. Jeli s námi mladší bráchové a vzali jsme sebou neteř. Doufala jsem, že tam bude nějaký koloč, na který bych mohla jít, jelikož v tu dobu jsem měla chuť na adrenalinové věci. 
Nejprve jsme se prošli kolem stánků, až jsme došli ke kolotočům, podívali jsme se, co tam je a pak naši šli dát neteř na kolotoč a my s bráchama šli na Break Dance.

Break Dance

Bráchové seděli vedle sebe a já sama. Ten chlap mi poradil ať si sednu na jednu stranu a dám si nohy na druhou stranu a zapřu se. Ještě, že jsem tak udělala, jinak bych tam pěkně lítala, jak jsem tam seděla sama. Bylo to super, bavilo mě to, ale říkala jsem si, že to není zas tak ryhlý a bráchové, že to nebylo nic moc a že to bylo pomalý. Mě se teda poté motala hlava, takže jsem měla, co dělat, abych slezla dolů. :D Vydali jsme se najít rodiče a rozhodli jsme se jít na Crazy Wawe.

Fotku bohužel nemám, tato je ze stránek Koltoče Hefler

Oproti Break Dancu to bylo hodně slabý, ale co si pamatuji, tak jsme na tom byli jdenou se ségrou na Řípské pouti a tam mi to přišlo, že to bylo hodně rychlé a dokonce nám tam i dost lítaly nohy, tady ne. Možná to měli jen pomaleji puštěný, ale musím říci, že mě to zklamalo. 

Potom jsme se šli projít a podívat se, jestli někde ještě jsou nějaké stánky. Po procházce jsme se vrátili ke kolotočům, kdy jeden bácha chtěl jít znovu na Break Dance a druhý brácha na Centrifugu, kam se mi moc nechtělo, takže jsem nakonec šla s jedním bráchou na Break Dance, kde jsme byli jen sami dva. Nejspíš to bylo tím, že jsme tam byli sami, ale bylo to rychlejší, než poprvé a říkám bráchovi: "Tak, co už ti to přijde dobrý?" A on: "Teď už jo," Tak jsme to pak řešili, čím to bylo, že to bylo tentokrát rychlejší, ale musím říci, že lepší zážitek jak napoprvé,což je nezvyklý. 

Po kolotočích jsme se šli podívat na Cífkův statek, který byl otevřený a vstupné se bralo v rámci vstupného na pouť a nemuselo se platit samostatně, jinak je to placené. Líbilo se mi, že to takhle měli v rámci té poutě udělané a že jsme se tam mohli podívat. Já už jsem tam sice byla, když jsme byli poprvé na pouti, ale nevadilo mi podívat se tam znovu. Šli jsme se podívat do všech těch místností, kam to šlo.

Statek

Nádobí

Postele


Zrovna na statku probíhalo nějaké vystoupení, kdy tam byli rytíři. Když jsme si prohlédli statek, tak jsme se chvilku dívali na vystoupení, tedy spíše hlavně moje neteř, kterou rytíř zaujal a které se nechtělo odejít. 

Rytíři

Bráchové si ještě šli zastřílet na střelnici, koupili jsme si ve stáncích něco na doma a vydali se na cestu zpět. 

Na této pouti moc kolotočů není, je to jen taková menší pouť, ale mě se to tam líbí a jako velký plus jim dávám otevřený statek v rámci vstupného na pouť.
Jediný s čím byl problém, tak s parkováním, auta se sice dala postavit skoro všude, ale problém byl, že to skoro všude bylo plné. 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře