Článek Kam bych se chtěla dostat 2

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Kam bych se chtěla dostat 2

21. 09. 2016 - 19:15

tlapka: Super výběr, u mě Paříž v seznamu trošku klesla po všem tom dění. Anglie jedině v létě, když je aspoň tepleji, když už prší. Hrozně bych si přála navštívit Wimbledon.
Za sebe bych přidala ještě Norsko. Fjordy a takové věci.

---
tlapka.pise.cz

21. 09. 2016 - 19:39

myfantasyworld: S tou Paříží to chápu, taky jsem nad tím uvažovala, ale stejně tam chci.
Do Anglie bych taky spíš v létě. Tak nevím, co navštívit dřív.
Norsko mě moc neláká, ale ty Fjordy by nemusely být špatná.
Je toho hodně, co by mě lákalo.

---
myfantasyworld.pise.cz

22. 09. 2016 - 16:11

boudicca: Paříž je úchvatná, zejména na podzim - když padají kaštany a v parcích je červené listí. Londýn mi přišel hodně uspěchaný. Lobbuji za Paříž.

---
boudicca.pise.cz

22. 09. 2016 - 19:12

myfantasyworld: Tak mě přijde uspěchaná i Praha.
Určitě Paříž mi přijde taky lepší.
To je dobrá inspirace, tak tam pojedu na podzim. Někdo asi chce, abych tam jela, když mi to na hlavní stránce fb ukázalo soutěž o Paříž.

---
myfantasyworld.pise.cz

04. 10. 2016 - 09:59

boudicca: Toho "někoho" tipuji na personalisované reklamy v důsledku vyhledávání pod heslem "Paříž". Praha je taky hodně uhoněná, s tím souhlasím. Na přelomu září a října jsem byla v Paříži dvakrát a v obou případech bylo úžasně teplé počasí. Ale je to trochu sázka do loterie.

---
boudicca.pise.cz

04. 10. 2016 - 17:47

myfantasyworld: Pravděpodobně, ale je zajímavý, že zrovna mi to ukázalo na stránce fb, kterou v oblíbených nemám, ale je to kavárna, kterou mám ráda a několikrát jsem tam byla.
Já teda začínám zjišťovat, že ta Praha je na mě nějak moc (no jo z menšího města do vesnice a z vesnice, kde jsem bydlela dlouho do Prahy, to je skok ).
Tak ono září a říjen vždy sázka do loterie, když chceš někam jet, kde není jistota, že tam je určitě teplo.

---
myfantasyworld.pise.cz

23. 09. 2016 - 06:51

kolemjdoucí, čtoucí: Zajímavá místa, já bych na ně ale potřeboval tlumočníka. Já ale pokud někam jedu a týká se to i tuzemska, tak cestuju pouze nenásilnou formou. Nepatřím k těm, kteří někam za každou cenu musí, aby byl další zářez na pažbě.

23. 09. 2016 - 20:43

myfantasyworld: Tak já bych se tak trochu domluvila anglicky, ale moc taky cizí jazyky neovládám.
Tomu rozumím, tak já to mám takový, že na ty místa bych se podívat chtěla, protože mě na nich něco láká, ale taky to nneí, že tam za každou cenu musím, ale bylo by to pěkné, kdybych se tam dostala.

---
myfantasyworld.pise.cz

23. 09. 2016 - 21:57

zo: Nevím, kam bych se jela podívat dřív. Paříž musí být nádherná, hrozně ráda bych tam jela na podzim. Někdy časně, kdy je ještě celkem teplo a pěkně. Hlavně v noci to tam musí být moc pěkné .
Do Anglie jsem se měla dostat už dvakrát. Jednou to nevyšlo, protože náhoda výjimečně nezafungovala (a já, jakožto první náhradník, nakonec neodjela), podruhé se zájezd zrušil. Kvůli strachu z terorismu. Ale přání stále trvá .
Na NZ bych jela hlavně kvůli jedné věci. A tou je Středozem. Vážně, Pán prstenů mě přinesl do světa fantasy a místo, kde se natáčel prostě musím vidět!
Jinak mě lákají ještě třeba Benátky, Řím, Amsterdam nebo třeba Belgie (kdo by nechtěl do Brugg?) či Tlapkou již zmíněné Norsko. A Petěrburk, z nějakého důvodu .
Držím palce, ať se na svá vysněná místa podíváš!

---
zo.pise.cz

24. 09. 2016 - 20:47

myfantasyworld: Děkuji, doufám, že to postupně objedu.
Jo Paříž v noci musí být nádherná.
To je škoda, že to nevyšlo, tak snad ti to vyjde příště a konečně se tam podíváš.
Tak mě moc Pán prstěnů nezaujal, tak ani nevím, že se tam natáčel, mě to láká prostě jen tak kvůli tomu, že mi to přijde něco úplně jinýho, ten NZ.
Tak snad se podíváš na místa, která tě lákají.

---
myfantasyworld.pise.cz

30. 09. 2016 - 22:42

adil: Určitě si časem svoje přání splníš,a jak Tlapka psala že Norsko, tak já jí dávám za pravdu. Já tam byla v srpnu před 16.lety na týdenním poznávacím zájezdu a moc se mi tam líbilo.Hory, ledovec, fjordy a nádherné vodopády, čistá příroda...Nechci se chlubit, ale poprvé jsem se dostala za hranice krátce před padesátkou a stihla jsem vkročit do Francie, do Itálie, do Holandska, Švédska,Dánska i Belgie a i Londýn jsem navštívila,ale Norsko, kterým jsem se s cestováním rozloučila se mi líbilo nejvíce. Takže ty stihneš možná i Nový Zéland, ještě máš spoustu času, to já už ne, já už jenom vzpomínám, nebo si můžu připomenout záznamem z kamery, co jsem si natočila

---
adil.pise.cz

01. 10. 2016 - 10:26

myfantasyworld: Tak to jsi toho stihla hodně.
Je to pěkný, že si člověk pak může zavzpomínat a podívat se, kde všude byl.
Budu doufat, že se mi to poštěstí, jak říkáš, času je na to ještě dost.

---
myfantasyworld.pise.cz

01. 02. 2017 - 23:53

chaostheory®pismenkuje.cz: myslím, že zrovna Paříž je více než splnitelná, lítá se tam snad 10x denně (doslova) za pár korun. austrálie a nový zéland už bude časově i finančně horší, no. ale rozhodně ne nesplnitelné držím palce, ať všechny tři/čtyři destinace co nejdřív vyjdou

---
chaostheory.pismenkuje.cz

03. 02. 2017 - 20:10

myfantasyworld: Děkuji, doufám, že to jednou vyjde.
Jojo Austrálie a Nový Zéland je hodně finančně náročný, už jsem to koumala. Na to budu šetřit asi celý život.
Paříž je z toho splnitelnější, ale když jsem se o Paříži zmínila před přítelem, tak mi řekl, že ho to neláká Tak se tam snad budu muset vydat sama nebo já nevím.

---
myfantasyworld.pise.cz