Shrnutí poslední doby

17. září 2016 | 10.23 |

Tady je takové mé shrnutí toho, co nového v poslední době.

1) Burgefest
V neděli 11. září jsem s kamarádkou byla na Burgerfestu. Teda s kamarádkou, ona nás byla větší parta. :D Ale já se domlouvala s kamarádkou, že tam půjdu. Šla tam se svým přítelem a pak tam byli ještě další 2 holky se svými příteli. Původně jsem uvažovala, zda mám jít, když tam všichni měli přítele, ale pak jsem si řekla, že půjdu a byla jsem hodně ráda. Všichni byli úplně super a užili jsme to, pobavili jsme se a dali si výborný burgery.  A pak ještě výborný čokoládový cupcakes. Ještě teď, když na to vzpomínám, tak si říkám mňam. :D
Ochutnala jsem losí burger a musím říct, že to mělo zajímavou chuť a nebylo to špatný. Pak jsem si dala ještě hovězí burger s pikantní omáčkou a nakonec burger s kozím sýrem.  Akce byla úplně úžasná. 


2) 101 cílů za 1001 dnů
Průběžně plním cíle, které jsem si zadala a mám radost, že už se mi některé povedlo splnit a průběžně si o tom vedu dokonce i záznamy, což je teda fakt říct a nečekala jsem, že to tak budu dělat detailně, tak jen doufám, že to nezačnu zanedbávat, znám se. :D. Snad by brzy mohl přibýt článek s cíly, které jsem splnila. :)


3) Miminka v rodině
Mojí sestře se teď v září narodila holčička, podle fotek, co jsem viděla, vypadá roztomile. A mojí druhé sestře se má taky brzy narodit miminko. Až tam příští týden pojedu, tak bych je obě měla vidět. Těším se. Budu už trojnásobnou tetou, jelikož moje sestra má ještě dceru, které jsou 3 roky. 


4) Objednána knížka Jaké je to být gepardem a leopardem
Občas tak projíždím Slevomat a když mě tam něco hodně zaujme, tak si ty věci i koupím. A teď jsem narazila na knihu, která byla levná a normálně, co jsem koukala po ochodech stojí kolem 500 Kč, tak jsem jí zkusila, jelikož bych ráda vlastnila knihu o zvířeti, které mě zajímá. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Shrnutí poslední doby tlapka 17. 09. 2016 - 11:29
RE(2x): Shrnutí poslední doby myfantasyworld 17. 09. 2016 - 12:23
RE: Shrnutí poslední doby hroznetajne 18. 09. 2016 - 10:12
RE(2x): Shrnutí poslední doby myfantasyworld 18. 09. 2016 - 10:30