Prvních 10 cílů splněno

18. září 2016 | 11.39 |

Přináším informace o tom, jak si vedu ve svých cílech. Divím se, že vůbec něco z toho už jsem splnila. :D Nejhorší asi bude to cestování, jak to tak vidím a pak ty pohybový. :D
Je to seřazené podle toho, jak se mi povedly cíle splnit.

88. Udělat si piknik
To jsem ani nečekala, že se mi tak brzy splní. Udělali jsme si s přítelem ledovou kávu, vzali jsme si jídlo a vydali jsme se sednout si do parku, který máme kousek. Seděli jsme tam docela dlouho. Já si samozřejmě jako vždy dělala fotky. :)

98. Udělat si pořádek v knihách
Tohle se divím, že jsem vůbec byla schopná. I když jsem si udělala pořádek jen v knihách, které mám doma, tak to beru jako splněný úkol, protože zbytek knih je u našich a to fakt nevím, jak bych si udělala velký pořádek, když ani nemám žádnou velkou knihovničku. :D Ty, co jsem měla doma, tak jsem si hezky poskládala. (Uvidím, jak dlouho to vydrží. :D)

94. Udělat si romantický večer
Tak u toho jsem vůbec nečekala, že ho budu mít tak brzy, ale měla jsem nádherný večer, kdy jsme se s přítelem koukali teleskopem na Měsíc a hvězdy. Seděli jsme na balkoně, vzali si tam pití a jídlo a sledovali, jak nádherně ten Měsíc vypadá přes teleskop. 

45. Koupit formy na led
46. Koupit formy na nanuky

82. Zkusit pleťovou masku
To už jsem měla objednaný ještě předtím, než jsem si tyhle cíle psala, takže to bylo jednoduché splnit. Kolegyně v práci přišly, že si budou masku objednávat, tak jsem řekla, že to zkusím a pak jsem jí zkusila, akorát teda při strhávání to není nic moc. Tak uvidím, jak často ji budu používat.

71. Seznámit se s někým novým
Dokonce jsem se seznámila s více lidmi, než jen s jedním člověkem. Na Burgerfestu, na který chodíme s kamarádkou, s námi byl i její přítel, kterého jsem neznala a pak ještě od jedné kamarádky jsem poznala přítele. A v práci k nám nastoupila nová kolegyně, takže jsem se seznámila se třemi lidmi ve dvou dnech.

33. sejít se s kamarádkou ze základky
Mám radost, že nám to konečně vyšlo. Pořád jsme se chtěly sejít a psaly si, ale nevycházelo nám to časově. Pak když jsem jí jednou napsala, jestli nemá o víkendu volno, tak mi napsala, že o víkendu neví, ale že by mohla v týdnu. Sešly jsme v pátek, kdy končím dřív. Bylo to super si po dlouhé době popovídat, co nového.

79. Ochutnat něco nového
Když jsem byla na Burgerfestu, o kterém jsem se zde zmiňovala, tak jsem si tam zkusila dát losí burger. Nikdy dříve jsem losí maso neměla a zajímalo mě, jak to tak může chutnat. Tak jsem si ho zkusila dát a zjistila jsem, že to špatný není.

 60. Vytvořit obrázek v programech.
Vytvořila jsem si v programech úvodní fotku, kterou tu mám. Ta předchozí se mi nějak nelíbila, tak jsem si udělala novou. :D

Tak jsem si všimla, že tam mám 2x podobný cíl, jednou přečíst 15 knih a podruhé 20 knih, takže cíl 34. přečíst 15 knih měním na těch 20 knih a cíl 80. přečíst 20 knih měním na Znovu sjíždět vodu.

Mám radost, že se mi daří plnit cíle a hlavně je zapisovat. Některé mám i rozdělané, doufám, že tu brzy přibude další splnění. :)

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Prvních 10 cílů splněno rebarbora 18. 09. 2016 - 14:11
RE(2x): Prvních 10 cílů splněno myfantasyworld 18. 09. 2016 - 16:36
RE: Prvních 10 cílů splněno tlapka 19. 09. 2016 - 19:32
RE(2x): Prvních 10 cílů splněno myfantasyworld 20. 09. 2016 - 18:02