Hranice nemožného

4. září 2016 | 19.22 |
› 

Hledala jsem si na serialzone seriál, který by mě zaujal a byl by ukončený. Nemám moc ráda takový ty seriály s několika sériema a ještě stále je dávají. I když nevadí mi to tolik u seriálu, kde bývá každý díl o něčem jiným a není nutné vidět předchozí díly, což u většiny tak není. Ten seriál jsem našla.

Český název: Hranice nemožného
Původní název: Fringe
Tvůrce: J. J. Abrams
Roky vysílání: 2008 - 2013
Žánr: Drama/Mysteriózní/Sci-fi/Thriller 

Tento seriál mě zaujal již od pilotního dílu.  Má 5 sérií a je ukončený. Seriál je o týmu, který se zabývá paranormálními jevy a nevysvětlitelnými úkazy, které se vyskytují po celém světě a ohrožují lidské životy.
Mě se seriál líbí právě z toho důvodu, že je o nadpřirozených a neskutečných věcech. V seriálu je také zmíněn paralerní vesmír.

Herci: 

Olivia Dunham

Je agentka FBI a hlavní součástí speciálního týmu, který se zbavý nadpřirozenými jevy. Mě se jako hlavní postava velice líbí a do role, kterou představuje se mi hodí.

Peter Bishop

Je další nezbytnou postavou pro specializovaný tým. Je synem Waltera Bishopa. Peter se mi hodně zalíbil a jsem ráda, že je součástí týmu.

Walter Bishop

Vědec, který dělal výzkumy a experimenty s Williamem Bellem (zakladatelem Massive Dynamics). Byl několik let zavřeny v blázinci, ale jelikož ho byla potřeba k objasnění případu, tak ho Olivia požádala o spolupráci.
Některé jeho reakce jsou vtipné a jeho chuť k jídlu i v nezvyklých případech člověka zaráží.

Phillip Broyles

Je velícím agentem FBI a nadřízený všech ostatních postav, které jsou vyjmenované výše. 

Astrid Farnsworth

Pomáhá Walterovi při jeho zkoumání záhadných věcí, když Walter potřebuje prozkoumat, co se přesně stalo při záhadném úmrtí či záhadných úmrtích.

Nina Sharp

Tak tedy Nina pro mě byla velikou záhadou a člověk si říká, co ona o všem vlastně ví a na čí je straně? Jisté je, že pracuje v Massive Dynamics.

Pozorovatel

Kdo je to, odkud se vzal a co chce? Tak toto je dost záhadná postava v seriálu. Více nebudu prozrazovat.
 

Do tohoto seriálu jsem se zakoukala a seriál jsem si zamilovala. Je to přesně to, co jsem hledala a seriál mě překvapil. Nic se na tom nezměnilo ani po dokoukání celé série. Je sice pravda, že konec byl trochu zvláštní, ale i tak se mi to líbilo. Tento seriál můžu doporučit lidem, kteří mají rádi nadpřirozené jevy.

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře