Práce, hudba, filmy....

13. listopad 2017 | 21.23 |

O tom, že mám dočasnou práci většina z vás ví a ti, co mají příštup do zaheslovaných článků vědí víc. Ti, co nemají a chtějí, stačí mi napsat na e-mail myfantasyworld.pise@seznam.cz, heslo pošlu. ;) 

Takže o práci toho moc zmiňovat nechci, ale chci se zmínit o tom, že ačkoliv přibižně 5 hodin stojím, přijdu domů a jsem aktivní. Když jsem byla doma, nebavilo mě ani cvičení a musela jsem se do toho nutit, až na občasné návaly energie, kdy jsem byla nadšená ze cvičení. Ale teď kolikrát přijdu domů a mám chuť něco dělat, ne sednout si k noťasu nebo si číst, ale něco aktivního. Stejně tak o víkendu, v neděli odpoledne mi přišlo divný nic nedělat, jen sedět a koukat na televizi, nějak jsem si na tu aktivitu každý den zvykla. :D 
I když to cvičení je možná tím, že chci dostat myšlenky z hlavy, stejně tak jako poslech písniček. 

Každý den, když jdu do práce a z práce poslouchám písničky, dlouho jsem to nedělala, protože jsem poslouchala okolní zvuky, ale teď mám chuť pořád poslouchat hudbu. 

Ale po večerech se ráda dívám na filmy, nejradši v pokoji z postele. Nedávno jsem viděla Pokání, podle ukázek to vypadalo hodně zajímavě a nemůžu říct, že by film byl nějak špatný, ale i tak mě zklamal, takže se zařadil mezi mé filmy, které už znovu vidět nechci. 

Čtu, ani nevím jak dlouho, Lék na život, je to hodně zajímavý, jenže můj problém je, že nějak mě po večerech koukání do knihy nebaví a když jsem si četla v neděli odpoledne začaly se mi hodně zavírat oči, že jsem musela knikhu odložit a usnula jsem. Myslela jsem si, že si jen zdřímnu, jaké překvapení, když jsem se vzbudila po hodině a půl.

Koukala jsem, co dávají v kině, mám totiž chuť zajít si na nějaký film ve 3D, dlouho jsem tam nebyla, asi před dvěma měsícema. :D Koukala jsem na to a zaujala mě Liga spravedlnosti, Maxinožka a Příšerákovi. Vzhledem k tomu, že jsem se domlouvala s bráchovo manželkou, jestli by šla do kina a jelikož má omezené vycházky, rozhodly jsme se pro Příšerákovi, protože to dávají od 15:00, což je pro ní ideální a hlavně je to oproti Maxinožce ve 3D. O Lize spravedlnosti ještě uvažuji taky, ale vzhledem k tomu, že s bráchama jedeme na čokoládový festival, asi radši 2x do kina nepůjdu. :D 

O čokoládovém festivalu jsem zde již psala a musím říct, že se hodně těším, jak na ty čokolády, tak na kamarádku. :) Nakonec pojedeme do Prahy autem, jelikož naši chtějí jet nakupovat do Metropole, takže by to spojili s tou nedělí, když tam cheme my. My bychom akorát přešli na metro a jeli směr Harfa, domů bychom pravděpodobně jeli autobusem, jelikož se tam chci nějakou dobu s kamarádkou zdržet, abchom pořádně pokecaly, ale uvidíme, jak to nakonec bude vypadat. :) 

Vzhledem k tomu, že už je půlka listopadu, začala jsem nakupovat dárky, překvapivě už mám vyřešené všechny tři neteře a moje mladší bráchy, což jsem nepochopila, jak je možný, že už mám skoro nakoupeno. :D Tátu mám taky vyřešeného, tomu se budeme na dárek skládat a mamce už vím, co koupit, takže až někde budu, jen to koupím. Jediný prbolém mám se starším bráchou a bráchovo manželkou a ještě potřebuju něco pro kamarádku. 

Taky jsem zjistila, že rozsvícení vánočního stromu je až 3. prosince, počkám si, co bude za program a uvidím, jestli pojedeme nějak dřív nebo jen na to rozsvícení stromku a budeme tam o něco dýl. 

Taky by mě zajímalo, jestli letos bude sešlost u nás na návsti, kde se každý rok schází na rozsvicování stromku. Ano i u nás je ozdobený stromek a poslendních pár let se tam lidi schází si popovídat a počkat, až se rozsvítí a myslím, že to bylo loni, ale nejsem si jistá, byl udělaný betlém, což bylo pěkný. :) A ještě čekám, kdy bude datum rozsvícení ve vesnici, kde bydlí ségra, protože tam bych kdyžtak taky zajela. A samozřejmě nás čeká s mamkou pečení cukroví, na což se těším hodně.

Co vy nakupujete dárky už teď nebo to necháváte na poslední chvíli a také se těšíte na všechny ty vánoční věci?

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Práce, hudba, filmy.... anna venkrbcová 14. 11. 2017 - 13:32
RE(2x): Práce, hudba, filmy.... myfantasyworld 14. 11. 2017 - 19:43
RE: Práce, hudba, filmy.... adil 16. 11. 2017 - 13:11
RE(2x): Práce, hudba, filmy.... myfantasyworld 16. 11. 2017 - 20:26
RE: Práce, hudba, filmy.... lenn 16. 11. 2017 - 14:16
RE(2x): Práce, hudba, filmy.... myfantasyworld 16. 11. 2017 - 20:28
RE: Práce, hudba, filmy.... bára s. 17. 11. 2017 - 03:20
RE(2x): Práce, hudba, filmy.... myfantasyworld 18. 11. 2017 - 14:12
RE: Práce, hudba, filmy.... boudicca 17. 11. 2017 - 17:38
RE(2x): Práce, hudba, filmy.... myfantasyworld 18. 11. 2017 - 14:14