Článek Vadí mi internet a nebaví mě blog

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Vadí mi internet a nebaví mě blog

31. 08. 2017 - 19:56

chaostheory®pismenkuje.cz: Ja myslim, ze tohle je uplne normalni stav navic jsi posledni dobou psala hodne clanku,ktere navic byly hooodne dlouhe. To si uplne zadalo "syndrom blogoveho vyhoreni"
Ja messenger nikdy nemela ani mit nechci,upozorneni na maily apod jsem si zrusila uz pred lety,protoze me to neuveritelne stvalo. Ted jsem uz 2 mesice bez notebooku,takze jsem net omezila vic nez driv. Na fb chodim tak jednou za 2 tydny, nekdy min. A ziju a i tak moc dobre vim,ze bych to mohla zredukovat mnohem vic, a taky se na to chystam

---
chaostheory.pismenkuje.cz

05. 09. 2017 - 20:56

myfantasyworld: Jojo, asi jsem psala až moc. Ale když mě to bavilo psát. Ale nejde jen o ten blog, celkově ten internet, moc často jsem měla mobil v ruce a začalo mi to vadit.
Já messenger neměla, pak jsem vzhledem k tomu, že nešlo se dívat na zprávy v prohlížeči na telefonu si ho stáhla a to pak jsme si skoro celý den psaly s kamarádkou. Teď ho nemám a na fb chodím tak jednou denně, někdy ani to ne, ale chodím kvůli kontaktu s kamarádkami.

Já bych si to bez toho notebooku neuměla představit. Hlavně teď když hledám práci. Ten internet člověk potřebuje k životu dneska už, ale fakt se snažím to omezit, řekla bych, že v rámci možností se mi daří a doufám, že to pomalu budu zredukovávat více a více. A přeji ti, aby se ti to taky povedlo toho, co nejvíce zredukovat.
Mě se to bez pc osvědčilo, protože jsem nějak dostala chuť více na procházky, cvičení a čtení.

---
myfantasyworld.pise.cz

31. 08. 2017 - 21:38

hroznetajne: Blog je fajn, ale nesmí to být to jediné, čemu věnuješ veškerou svou sílu, protože brzy tě to začne otravovat. Já bych prostě psala jenom v tom případě, kdy tě to těší. Nedělat si z toho povinnost. Pak tě to teprve bude bavit. A ostatní číst a komentovat rozhodně není povinnost. Když tě to nebaví, tak se do toho nenuť, vždyť tě nikdo nenutí . Nemusíš se kvůli tomu cítit špatně. Si holt dáš pauzu a pak se k tomu zase vrátit .

Když chci mít klid a ticho, vypnu internet a mám klid. Ať si píše kdo chce co chce, jsem ten den mimo .

---
hroznetajne.pise.cz

05. 09. 2017 - 21:00

myfantasyworld: To já psala jen v těch případech, kdy mě to těžilo, nebylo to tak, že bych se nutila, ale jaksi mi to vše najednou začalo připadat zbytečný, psaní blogu, časté koukání do telefonu a na internet. Nevím no, asi nějaké krizové období vůči internetu.

Bavilo mě to vás všechny číst, protože ty články jsou zajímavé a člověk se aspoň o ostatních něco dozví, ale jaksi to teď nedávám.

Jo to je určitě super. Já když chci mít klid a ticho, vezmu psa a jdu s ním na procházku bez telefonu a to je největší pohoda.

---
myfantasyworld.pise.cz

31. 08. 2017 - 22:05

zlomenymec: Hele, hlavně v klidu Myslím, že to, že to takhle omezíš, je docela dobrý a až budeš chtít, tak se vrátíš

---
zlomenymec.pise.cz

05. 09. 2017 - 21:01

myfantasyworld: Děkuji za komentář.
Určitě je, více se věnuji jiným věcem.

---
myfantasyworld.pise.cz

31. 08. 2017 - 22:30

iva: Děláš dobře. Užij si reálný život, bez nutkavého pocitu sumírovat si v hlavě, jak o něm napíšeš článek a až se ti po nás zasteskne, ukaž se

A

05. 09. 2017 - 21:02

myfantasyworld: Děkuji moc za komentář. Jo přesně to sumírování v hlavě, teď jsem si sesumírovala začátek příběhu, když jsem šla na procházku, to je už o něco lepší, ale nejlepší by bylo vypnout.

---
myfantasyworld.pise.cz

31. 08. 2017 - 23:24

boudicca: To je to kritické roční výročí blogování. Jak člověk píše hodně, často nebo prostě jen z povinnosti, tak se z koníčku rychle stane koule na noze. Užívej si a až budeš mít chuť, tak zase napiš, jak se máš. Budeme se těšit.

---
by-boudicca.blogspot.cz

05. 09. 2017 - 21:03

myfantasyworld: Z povinnosti jsem ještě snad nepsala. Ale psala jsem až moc, jenže ono to bude celkově teď vzhledem k internetu, jaksi mi začíná vadit, že to je všude, ale bez internetu to prostě asi už dneska nejde. V mnohém je ten internet nápomocný.

Díky, určitě časem napíšu.

---
myfantasyworld.pise.cz

01. 09. 2017 - 07:59

adil: Jo, čeho je moc, to někdy škodí a ten syndrom vyhoření potom přijde - já se v tom mém blogu občas vykecávám,to je jediné co mám s internetem spojené.Prostě podle nálady.U knížky je to samořejmě lepší, tam žádná nutkavá závislost není.Tak hodně štěstí při tom přehodnocení životních priorit,a až najdeš nějakou tu dobrou práci tak ke spokojenosti budeš mít zas o kus blíž.

---
adil.pise.cz

05. 09. 2017 - 21:05

myfantasyworld: Děkuji za komentář. Jo něco na tom bude, že všeho moc škodí.
Já mám teda nutkavou závislost i u knihy, když je fakt dobrá.
To nejspíš budu, ale ono nejlepší je být spokojená tady a teď, což momentálně jsem.

---
myfantasyworld.pise.cz

02. 09. 2017 - 12:05

anna venkrbcová: Tohle období podle mě zažije každý blogger hned několikrát. Buď vpoho Až bude nálada, zase se vrátíš.

thewaybya.blogspot.cz

---
thewaybya.blogspot.cz

05. 09. 2017 - 21:07

myfantasyworld: Díky za komentář. Určitě, když budu mít chuť psát, vrátím se.

---
myfantasyworld.pise.cz

02. 09. 2017 - 18:30

tlapka: Přes léto je škoda sedět u počítače. A před prázdniny jsi přispívala pilně, není divu, že to omrzelo. Já teda doufám, že jen dočasně. Prázdniny od počítače jsou taky občas třeba! Lepší je psát méně často, ale zato s radostí, bezu pocitu povinnosti nebo něčeho podobného...

---
tlapka.pise.cz

05. 09. 2017 - 21:09

myfantasyworld: To je, taky jsem se tomu snažila vyhýbat, psaním jsem trávila hlavně večery, ale i tak to bylo hodně.
Taky doufám, že jen dočasně, vzhledem k tomu, že nikdy nevím, co mě popadne.
Ten pocit povinnosti jsem ani neměla, psala jsem protože mě to hodně začalo bavit, ale potřebuju celkově oddech od toho internetu a elektroniky.

---
myfantasyworld.pise.cz

08. 09. 2017 - 13:51

blazniva-strela: Ahoj, já tohle velidobře znám - začnu psát, chytne to, pak ale přestanu na čas a tím přestanu si i všímat ostatních, číst jejich články. Občas to tak funguje, ale když to shrnu, tak se pak hrozně těžko člověk vrací zpět do komunity .

Také mívám pocit, že žiju internetem - o to více miluji, když mohu "vyadnout" na víkend pryč a noťas nechám doma. Občas mě shání spousta lidí, jsou ale i případy, že se vrátím a nemám jedinou zprávu.

Držím ti palce a třeba se někdy zastav i u mě i prosté - ahoj, jen prolítávám stačí

---
blazniva-strela.pise.cz

10. 09. 2017 - 18:56

myfantasyworld: Jo něco na tom bude, ale ono prostě když se ti nechce, tak proč se přemáhat.
Právě mě pak mrzí, že jak nepíšu, tak ani neprojíždím blogy, už dvakrát jsem se chtěla mrknout na nové články a vždy jsem pak začala dělat něco jinýho.

To mě pořádně nikdo neshání, takže já s tímto zas problém nemám. Telefon mám u sebe pořád, ten mít i musím vzhledem k tomu, že by se mi kdykoliv mohli ozvat kvůli práci.

Určitě, pokud to budu projíždět, projedu vše, co mám v oblíbených, třeba i na 2x, když bude více článků.

---
myfantasyworld.pise.cz

30. 09. 2017 - 17:41

rebarbora: To je správný, život máme jen jeden a příliš mnoho čehokoli škodí
Tak užívej reality a až se ti po nás a po píše zasteskne, zase se ozvi

---
rebarbora.pise.cz