"Deníčkový zápis"

24. srpen 2017 | 21.25 |

 Dlouho jsem nenapsala nějaký "deníčkový zápis", když na to tak koukám a pravděpodobně je to něco, co asi lidi zajímá nejvíce, životy ostatních. 

Sice píši o akcích, které podnikám, ale někdy si říkám, jestli ty popisy k tomu nejsou zbytečné a zdlouhavé a jestli by nestačil jen krátký popisek a fotky a říkám si, koho by ty moje dlouhé články mohly bavit.  Ale všem moc děkuji za komentáře, každý komentář od vás mě potěší a pak si říkám, že třeba nakonec to nepíšu úplně zbytečně. 
 

A teď k mému životu. Stále hledám práci, bohužel mi zatím nic nevyšlo. Posílám životopisy a minulý týden jsem byla na pohovoru v práci, kde bych si uměla představit být, čekám, jestli se mi ozvou. Do toho hledám další práce, které by mě bavily. Nechce se mi chodit do nějaké práce, kde jsou i noční, takovou práci bych nedala, ale že těch se teda dá najít, hodně prací ve výrobě, jenže to si říkám, na co bych teda měla maturitu a praxi, když bych nakonec skončila v takové práci a že když mám praxi z kanceláře, mohla bych mít šanci, jenže on je problém v tom, že do kanceláří v okolí moc nehledají. Budu informovat, pokud nastane nějaké změna. Chtělo by to už něco teď na podzim mít, bez práce už jsem moc dlouho, sice mi to teď přes léto vůbec nevadilo, aspoň jsem si ho přádně užila, ale teď mi to začíná vadit. 

A co se týká chlapů, tam je to takové, že je neřeším, teda neřeším vztah, ale samozřejmě, že na chlapy koukám. Zrovna, když jsme byli o víkendu s našima na hotelu, tak tam byl moc pěkný číšník a "vůbec" jsem po něm nekoukala a "vůbec" jsem z něho nebyla nervózní.  Upřímně nechápu to, opravdu ne, protože jsem si u něj byla jen něco objednat nebo jsem od něho něco potřebovala, jako třeba jídelní židličku nebo brčko, ano zrovna jsem měla štěstí, že když jsem tam šla, byl tam zrovna on a to tam byl ještě druhý číšník. Nevím, připadalo mi, že se mi pohledem vyhýbá, asi to možná na mě bylo až moc poznat, že se mi líbí, ale když jsem odcházela ven přes jídelnu a zavírala dveře, všimla jsem si, že se na mě dívá stejně jako když jsem šla hrát kulečník a on maloval místnost, to se také na mě podíval. 
Ale jinak vůbec chlapy neřeším. Ale je fajn, když je na co se dívat. 

Dost často jsem s neteřemi a občas je hlídám, někdy už mám dětí až až a jsem ráda, když mám klid a nikdo k nám nepřijdede a nebo na chvilku odejdu pryč, někdy je tu až moc veselo. Mám sice ráda společnost, ale zároveň potřebuji i svůj klid a i proto jsem ráda, když se můžu sebrat a odejít do přírody. U našeho rybníka je to fajn, miluji to tam a teď, když posekali trávu, se mi tam chce více, než když to kolem rybníka bylo zarostlé. Jak je to posekané, nádherně se tam sedí. Je úžasné jen si sedět v trávě, chytat sluneční paprsky a poslouchat okolní zvuky a dívat se na rybník. Mimochodem v tom rybníku jsou hodně velké ryby a občas jsem se teda pěkně lekla, když tam sebou plácly. 
Myslím, že teď to moje místo budu potřebovat, po zítřejší oslavě narozenin, co nás čeká, kdy tu bude asi kolem 25 lidí a také je u nás na návštěvě babička, takže to jede v telefizi soudní síň, aféry a takové ty pořady, na které nekoukám, ale upřímně dělám si z toho jen srandu, protože to prostě nejde jinak. A v takových chvílích jsem ráda, že je kam se uchýlit, kde můžu být sama. 

Zážitky z léta přidávám, takže o těch víte a musím říct, že se cítím úžasně. A kdo by chtěl vědět, co dělám průběžně, může mě sledovat na Twitteru nebo na Instagramu.

A teď pár fotek z lesa, kde jsme se stavili, když jsme se vraceli z hotelu. Našla jsem jednu jedlou houbu a to je pro mě úspěch, protože já většinou houby nemohla najít, takže jsem i z té jedné měla radost.

Lexs

Houba

Houba

Houba

Já u lesa

 15:00 Aktualizace: Napsali mi, že nejsem přijatá. Další práce, která nevyšla, to na ty lidi působím blbě neco co? Nechápu to. Jasný, že budou ještě další možnosti, ale já už nevím, co mám dělat. Vzalo mě to až moc, nechápu proč. Ale jsem z toho na nervy. Možná to je tím, že začínají jezdit lidi na oslavu, že je tu babička a hraje zde nahlas televize na programech, které nemusím. Možná za to může i skoro celý týden strávený s dětmi, protože i když mám děti ráda, nedokážu s nimi trávit tolik času.
Potřebuju vypadnout, potřebovala byhc, aby zde nikdo nebyl, abych mohla mít klid. Nechci být ve společnosti, nejradši bych se sebrala a odešla, ale nemůžu, nejde to, ne dnes. Potřebovala bych, abych nemusela chvíli hlídat, aby po mě nikdo nic nechtěl. 
Začínám uvažovat, že odjedu na nějaký pobyt, zotavit se, zareaxovat si, protože opravdu potřebuju relax. 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: "Deníčkový zápis" blazniva-strela 25. 08. 2017 - 20:37
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 25. 08. 2017 - 22:21
RE: "Deníčkový zápis" iva 25. 08. 2017 - 22:35
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 26. 08. 2017 - 20:32
RE: "Deníčkový zápis" adil 26. 08. 2017 - 13:31
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 26. 08. 2017 - 20:35
RE: "Deníčkový zápis" hroznetajne 26. 08. 2017 - 20:44
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 26. 08. 2017 - 21:18
RE: "Deníčkový zápis" boudicca 27. 08. 2017 - 13:21
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 05. 09. 2017 - 21:10
RE: "Deníčkový zápis" linda 29. 08. 2017 - 22:24
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 05. 09. 2017 - 21:11
RE: "Deníčkový zápis" mysteriouswolf 05. 09. 2017 - 18:32
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 05. 09. 2017 - 21:12
RE: "Deníčkový zápis" monika 06. 10. 2017 - 10:00
RE(2x): "Deníčkový zápis" myfantasyworld 06. 10. 2017 - 12:27