Článek Aquapark, kavárna, vábení, pouť

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Aquapark, kavárna, vábení, pouť

22. 08. 2017 - 22:49

linda: Tak to jsou skvělé zážitky. O letním lounském vábení čtu poprvé. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového je a moc by se mi to líbilo

---
inspirationbylinda.blogspot.cz/

23. 08. 2017 - 09:31

myfantasyworld: Užívání léta jsem pojala ve velkém.
Řekla bych, že o lounském vábení vědí hlavně lidé z okolí, netuším, jak je to rozšířené jinde. Jsou to takové městské slavnosti, které už mají několik let a líbí se mi, že doteď si město tuto tradici drží.

---
myfantasyworld.pise.cz

24. 08. 2017 - 07:04

boudicca: Parádní program! Spousta aktivit.
Taky často chodím ven sama, jako ty na koncert. Občas nikoho neseženu, občas nemám na ostatní náladu. Člověk si aspoň utřídí myšlenky.
Ta horká čokoláda vypadá vážně delikátně!

---
by-boudicca.blogspot.cz

24. 08. 2017 - 15:27

myfantasyworld: Musím využít volna.
Já právě obdivuji lidi, co chodí někam sami, já spíše chodila na procházky a třeba i do té kavárny jsem šla sama a jednou do wellnes centra si užít relax, ale dálky jsem ještě nedala, ale chtěla bych. Někdy je fajn si to užít i sama, užíváš si to jinak, podle svého a nikdo tě neovlivňuje.
Určitě doporučuji, kdyby ses někdy dostala do Prahy a chtěla si zajít na čokoládu.

---
myfantasyworld.pise.cz

25. 08. 2017 - 06:56

boudicca: V Praze bývám často, tak jsem si tip poznačila. Mně přijdou dálky jednodušší - po pár hodinách si zvykneš, že jsi sama, a pak už je to jen a jen fajn. Člověk vnímá okolí intenzivněji, více přijde do kontaktu s místními a nemusí se vůbec přizpůsobovat.

---
by-boudicca.blogspot.cz

25. 08. 2017 - 10:02

myfantasyworld: Škoda, že už v Praze nejsem, mohly jsme se tam sejít, jezdím tam jen za kamarádkou nebo na různé ty festivaly, teď zrovna mám v plánu Burgerfest.
Kdybys chtěla, můžu ti napsat i další kavárny, pár jsme jich s kamarádkou obešly. A také jedno moc příjemné wellness centrum, kde jsem si krásně odpočinula.
Něco na tom asi bude, říkám si, že bych to asi měla začít praktikovat, ale zase nesedím doma, jelikož naši rádi jezdí po památkách, takže se někam dostanu, horší by bylo, kdyby na to nikdo nebyl.

---
myfantasyworld.pise.cz

27. 08. 2017 - 13:28

boudicca: Za tipy budu moc ráda! Bývám tam tak jeden dva víkendy v měsíci, někdy častěji. V neděli 3.9. asi zrovna v Praze nebudeš, co? Když jdeme s kamarády ven, kavárny vybíráme vesměs náhodně, která se nám líbí. Za konkrétní tipy proto budu velmi ráda, hlavně přímo v centru. Já mám na posezení ráda Incider bar na Krymské, teda pokud ti chutnají cidery, ale jinak chodíme s mým milým hlavně na burgery a pivo.

---
by-boudicca.blogspot.cz

30. 08. 2017 - 21:38

myfantasyworld: To bohužel ne. Nebyl by to problém tam zajet, mám to jen hodinku cesty, takže když tam budeš, určitě bychom se sejít někdy mohly.
To já spíše na tu kávu a dorty. Ale burgery jsou taky super. A s kamarádkou jsme byli v jedné vinárně, akorát tam je to jen, když je hezké počasí, protože nesedíš uvnitř, ale stojíš venku a ta je ve Vršovicích a ve Vršovicích je v obchodním centru Eden kavárna s minigolfem Café Collection a když si tam něco dáš, máš zdarma minigolf, ale jelikož je to na střeše, chce to dobré počasí.
A moje hodně oblíbená je Cacao Prague, ta je na Praze 1 - Nové Město, kde jsem měla výbornou kávu a čaj. Pro mě je velké plus, když mají možnost sojového nebo bezlaktózového mléka, což tady k dispozici bylo a tím pádem jsem si ve vedrech mohla dát ledovou kávu, jinak ji nemůžu.
Je toho víc, ale musela bych se na ty názvy podívat, některý si vůbec nepamatuji.

---
myfantasyworld.pise.cz

24. 08. 2017 - 18:55

adil: Léto si užíváš bohatě,a tolik aktivit

---
adil.pise.cz

24. 08. 2017 - 20:08

myfantasyworld: Léto je super a nějak mě nabíjí energií, takže se to odráží v aktivitách.

---
myfantasyworld.pise.cz

26. 08. 2017 - 20:53

hroznetajne: Škoda, že jsem nebyla doma. Šla bych na Vábko s tebou . Tak příště .

---
hroznetajne.pise.cz

26. 08. 2017 - 21:20

myfantasyworld: To je škoda, já psala dvěma kamarádkám, jedna mi napsala až po delší době a druhá nemohla, takže nakonec jsem vyrazila sama.
Ok, tak příští rok ti napíšu, když se tam budu chystat.

---
myfantasyworld.pise.cz

26. 08. 2017 - 22:00

tlapka: Koukám, že si to léto užíváš v plné parádě. Nad čokoládou se mi sbíhají sliny!
Mně prázdniny teprve začínají, ale asi z nich letos nic moc nebude. Faktem je, že mi teď stačí prostě jen být a dělat, co zrovna chci, i když to není žádný odvaz.

---
tlapka.pise.cz

26. 08. 2017 - 22:26

myfantasyworld: To užívám, když už mám volno, tak proč si něco neužít.
Čokoláda byla fakt výborná.
Hlavní je, že je to co dělat chceš.

---
myfantasyworld.pise.cz

17. 09. 2017 - 18:23

rebarbora: No ale krásně sis ten srpen užívala, jen co je pravda
Já byla letos zase po roce v pražském Aqauapalace a taky jsem si to užila, jen to vstupné je tam bohužel vyšší Na koncertech taky moc nefotím, protože se pak nemůžu soustředit na hudbu Stejně to mám i na zámcích (viz letošní Bítov), když je to s výkladem a ještě se může fotit, mám pak fotky, ale nevím, co říkal průvodce

---
rebarbora.pise.cz

18. 09. 2017 - 14:29

myfantasyworld: To ano, užila jsme si to parádně.
Právě, že ty ceny jsou tam fakt hodně přemrštěný. Věřím, že sis to tam užila, taky bych konečně chtěla se jet podívat, byla jsem tam jednou, když to nebylo ještě otevřený dlouho a to zrovna ten den den nefungovaly všechny tobogány a u divoké řeky nebyl plavčík, tak ji nespustili, takže mě to pak zklamalo a chtěla bych to zažít už se vším.
To věřím, taky to mám podobně, pak se tolik nesoustředím, protože se soustředím na to focení, na to se prostě člověk musí taky soustředit, aby vyfotil to, co chce, je to složitý.

---
myfantasyworld.pise.cz