Článek Hrad Loket

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hrad Loket

17. 08. 2017 - 18:39

chaostheory®pismenkuje.cz: Vis, co me vzdycky u tvych clanku fascinuje? Jak si muzes pamatovat TOLIK DETAILU?! Kg, cas, ceny... snad kazdou minutu dne... to prece neni mozny

---
chaostheory.pismenkuje.cz

17. 08. 2017 - 21:09

myfantasyworld: Ani bych nečekala, že na mých článcích může někoho něco fascinovat.
Když to jsou zrovna takové věci, které si zapamatovat dokážu, stejně jako různé zajímavosti. Zrovna ty kg tě zarazí v případě, když je to ve druhém patře budovy a museli to tam nějak dostat.
A to, že si toho tolik pamatuji taky dělají fotky, jelikož já fakt fotím snad skoro všechno, kde jsme. A pak taky to, že si to píšu do wordu většinou ten den nebo další den, prostě když to mám ještě živě v paměti. Psát to teď, tak si pravděpodobně na tolik detailů nevzpomenu a co teprve, když bych to psala třeba měsíc potom.

---
myfantasyworld.pise.cz

17. 08. 2017 - 21:12

myfantasyworld: Jo a ten čas, kdy jsme skončili prohlídku muzea si pamatuji z toho důvodu, že jsme měli propadlý parkovací lístek a zrovna mamka říkala, že máme už půl hodiny přes, protože jsme měli zaplacenou jen hodinu, to jsme totiž ještě nevěděli, že skončíme v muzeu.

---
myfantasyworld.pise.cz

17. 08. 2017 - 19:10

iva: Loket! Enfant terrible všech mých výletů. O Lokti já nejsem schopná hovořit hezky, protože jen s ním/u něj jsem zažila hodně zoufalých až krizových situací.
A přitom je to tak krásnej hrad, takovej kompaktní. Nejkrásnější je okolo Vánoc, když na zasněženém nádvoří probíhají trhy.
Závidím každému, kdo má na Loket jen krásné vzpomínky

17. 08. 2017 - 21:14

myfantasyworld: To je opravdu škoda, že na něj máš špatné vzpomínky, protože je to krásný hrad. Většinou je problém, když máš krizové situace, to pak na to místo nerada vzpomínáš.
V tom zimním období kolem Vánoc to musí být nádherné.

---
myfantasyworld.pise.cz

17. 08. 2017 - 22:06

iva: Je to tam krásný, hlavně, jak jsem psala, když nasněží
Návštěvy Lokte jsou u nás legendární, jedna kamarádka vždycky netrpělivě čekala, co se podělá tentokrát
Takže já to beru spíš jako velmi gradační vyprávění, se kterým mám vždycky úspěch.
Ta kamarádka mi vždycky škodolibě posílá kalendář akcí na Lokti.
Manžel mě lákal na koncert ke kulatinám Vojty Kiďáka Tomáška. I to jsem odmítla, protože jsem Vojtovi odmítla kazit večer. Při mým štěstí by tam minimálně přistáli mimozemšťani, všechno ostatní už se stalo

18. 08. 2017 - 21:46

myfantasyworld: Ale víš, jaký efekt by ti mimozemšťani k tomu měli?
Je to ale zajímavý, zo vypadá, že na tom místě přitahuješ problémy a pokud se ti to stane víckrát, tak to tě pak musí zarazit, co se to děje.

---
myfantasyworld.pise.cz

19. 08. 2017 - 21:49

iva: Jako že by se mimozemšťani naučili na Kiďáka? Hele, to by šlo
Když jsem líčila u jedněch známých svoje trable s Loktem, ptal se Jirka nechápavě: "Tak PROČ tam pořád ještě jezdíš?!"
Viděla bych to asi takhle: Poprvé je to nhoda, podruhé shoda okolností, potřetí nepřátelská akce. A počtvrtý už jen moje blbost

20. 08. 2017 - 18:10

myfantasyworld: Říkám, že by to mohlo být zajímavý.
Jo, když se to stane jednou, nic si o tom nemyslíš, ale třikrát a stačí a když jdeš počtvrté na to samé místo, máš teda odvahu.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 08. 2017 - 16:57

adela: České hrady a všeobecně památky mám hrozně ráda. Na Hradě Loket jsme byli s rodinou před pár lety, kdy jsem byla malá, takže si to moc nepamatuju, ale z fotek si malinko vzpomínám

---
adelaswords.blogspot.com

18. 08. 2017 - 21:48

myfantasyworld: Hrady a zámky máme u nás některé nádherné. Já dříve chodila jen na grady a do zámeckých zahrad, až později na zámky s prohlídkami.
Fotky dělají hodně, s nimi si toho pamatuji víc.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 08. 2017 - 17:44

bára s.: Já už tak dlouho nebyla na nějakém českém zámku a úplně mi něco takového chybí.

18. 08. 2017 - 21:50

myfantasyworld: To se ani nedivím, je to fajn je navštěvovat. Snad se do nějakého zase dostaneš.

---
myfantasyworld.pise.cz

18. 08. 2017 - 20:38

anna venkrbcová: Pane jo, to byl mega dlouhý článek! Na Lokti jsem ještě nebyla, každopádně to vypadá zajímavě Z těch mučíren mám též smíšené pocity, je mi úzko a bojím se

---
hewaybya.blogspot.cz/

18. 08. 2017 - 21:53

myfantasyworld: Já vím, proto jsem na začátek dala upozornění. Někdy se až moc rozepíšu.
Je to jeden ze zajímavých hradů aspoň pro mě.
To se nedivím. Já se vyloženě nebojím, ale je to nepříjemné, ale zároveň mi to přijde i zajímavé.

---
myfantasyworld.pise.cz

19. 08. 2017 - 09:23

adil: Přiznám, že o tom co je tu k vidění jsem nevěděla,a ani už hrad nenavštívím, a jistě jsem mohla. Před lety jsme kolem jezdili na návštěvu k synovi a já cestou podle řeky Ohře vždycky zahlédla tu hradní věž. Už se tam nepodívám....Zaujaly mě také ty sbírky kasiček, žehliček a dalších věcí.Jednu podobnou starodávnou vroubkami zdobenou žehličku jsem kdysi také měla, jen tak pro dekoraci,ani nevím kam se časem poděla. Obdivuji lidi, co všechno dokážou posbírat, věnovat se tomu a tím dalším generacím připomenout co různých věcí bývalo.Díky, ráda jsem si vše přečetla i prohlédla tvou fotodokumentaci.

---
adil.pise.cz

20. 08. 2017 - 18:13

myfantasyworld: Zase jsi navštívila určitě mnoho jiných krásných míst. Nedá se stihnout vše.
My jsme měli také starou žehličku, která se musela nahřívat.
Taky se mi to líbí a je to pěkné, že další generace můžou vidět, co všechno existovalo.
Děkuji, jsem ráda, že s ti článek líbil.

---
myfantasyworld.pise.cz

22. 08. 2017 - 11:37

monika: ty si ten výklad anebo tyhle informace v tom hradu/zámku vždycky pamatuješ? anebo pak dohledáváš? vždycky žasnu nad tím, jaký výklad k tomu všemu děláš DD jinak, když nad tím přemejšlím, asi taky začnu spíš preferovat bez výkladu, protože si z toho výkladu stejně člověk ani třeba po dvou dnech nic nepamatuje a nicz toho nemáš... takže max mrknout dovnitř mnohdy ani teda to není tak fantastické, protože to ej všude. já pak tahle na výlety volím místa, kde maj třeba velkou a krásnou zahradu ještě

23. 08. 2017 - 09:22

myfantasyworld: Zrovna u tohoto jsme výklad neměli a zde jsem měla vyfocené cedule, jinak si některé věci z výkladu pamatuji, hlavně takové ty zajímavosti, jediné, co si občas dohledávám jsou jména, ty se mi pletou. Jinak se to snažím psát vždy ještě večer nebo druhý den, protože jak píšeš, pak si toho už mcc nezapamatuješ, ale v tomhle mi zas pomáhají fotky, což je problém, že na zámcích se nedá fotit skoro nikde.
Je pravda, že někde to nestojí za moc a třeba na Frýdlantu jsem si skoro nic nezapamatovala, to bylo přesně o jménech, což já si nedokážu zapamatovat.
Někdy je to lepší si to prošmejdit jen sama a velké zahrady mám taky ráda.

---
myfantasyworld.pise.cz

03. 09. 2017 - 19:04

rebarbora: O Lokti už jsem slyšela, že je moc pěkný, a už nějakou dobu uvažuju, že bych se tam taky podívala, tak snad to někdy vyjde

---
rebarbora.pise.cz

05. 09. 2017 - 20:53

myfantasyworld: Pěkný je. Snad ti to vyjde, já to doporučuji bez průvodce, vzhledem i k tomu, že "mučírna" není tak široká, tak by to trochu mohl být problém s větší skupinou, stejně tak bych měla obavu na věži při té prohlídce, trvalo by to moc dlouho, než se všichni podívají.

---
myfantasyworld.pise.cz