Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy

10. červen 2017 | 22.26 |

"Nad mojí říší slunce nezapadá." (Filip II. Španělský)

Grilovačky
Není nad to mít barák, v létě je to super, protože je možnost grilování a i když nejsem vyloženě takový ten typ, co by musel mít pořád maso, jednou za čas mě chytne taková chuť a kolikrát mám na grilované maso. A když je pěkné počasí, je hned vyřešená večeře. Grilujeme celkem často, ať na oslavách nebo když přijede návštěva, anebo jen tak v pár lidech. :) 

Opalovačky a koupání.
Když mám chvilku a je pěkné počasí, (což je problém skloubit to, aby bylo hezky a zrovna jsem měla čas :D), lehnu si na zahradu a opaluji se. Začala jsem se oalovat na lehtku, které táta koupil a poté jsem dostala takové houpací lehátko, které je úžasně pohodlné a kde jsem byla schopná ležet dlouho a začetla jsem se do knihy.

Já lehátko

Jenže problém těchto lehátek je v tom, že se opálíte jen zepředu, obráceně se lehnout nedá. Takže jsem potom musela vzít deku a opalovat se z druhé strany na dece. K tomu si občas pustím hudbu a čtu častopisy a nebo si jen čtu knihu.

Já opalování

Také jsme napustili bazén, sice jsem v něm byla si jen 3x, ale aspoň něco, koupila jsem si lehátko a opalovala jsem se na lehátku a když mi bylo vedro, nebyl problém skočit do vody. :)

bazén

Sport
Už poněkolikáté jsem se rozhodla cvičit, haha jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží tentokrát. I když nadruhou stranu, nakoupila jsem si na to pomůcky a bude mi líto je nevyužívat, takže se do toho možná donutím. :D Koupila jsem si podložku na cvičení a chtěla jsem činky, sice všude píšou, že poslouží i petky naplněné vodou, ale to podle mě není ono. Takže základy na cvičení mám, teď už jen najít cviky, které bych mohla zkoušet, teda už jsem něco málo s činkami zkoušela i bez činek a bavilo mě to. Ale zatím to není pravidelné cvičení, potřebuju se dostat do fáze cvičení 3x týdně, snad to dám.

činky

Také jsem se rozhodla pro kolo, s čímž není takový problém jako s klasickým cvičením, protože kolo mě baví. Už nějakou dobu jezdím. Nejela jsem žádnou dlouhou cestu, max jsem najela 20 km a to s přestávkami, ale musím říct, že jsem byla nadšená, že jsem to dala. Teď po létě jsem začala jen takovým pomalým rozjezdem, abych to nepřehnala.

A po té zimě jsem fakt ráda, protože mi i ta krátká cesta dělala problémy, ale cítila jsem se po jízdě skvěle. Jen ten kopec při jízdě zpátky jsem měla problém zvládnout, nezbylo mi nic jiného, než sesednout a kolo vést. 

Já kolo

Kopce

Hraní
Ve volných chvílích se odreagovávám u hraní pc her. Začala jsem znovu hrát auta Flat Out, ty mě baví hlavně z toho důvodu, že se tam dostávají peníze za bourání do ostatních aut a to je fakt super nabourávat auta. :D A zkusila Metina2. Jako mladší jsem ho hrála s bráchama, pak mě to přestalo bavit auž jsem nehrála, hlavně mi to totiž moc nešlo.. A jednou jsem seděla u pc, zvažovala, zda si mám zahrát auta, nebo si po dlouhé době zkusit Metina, bráchové to začali opět hrát a říkali, že tam jsou nějaké nové věci, nakonec jsem to zkusila a opět mě to chytlo. Další hra, u které se úžasně odreaguju. Již jsem 22 level u Ninji.

Ninja

A10 level u Lycana.

Lycan

S Ninjou mi pomohli bráchové a hlavně mi dali hodně dobré věci na ní. S Lycanem už jsem si level zvyšovala jen sama a věci také vylepšovala jen sama. 

Nákupy
Zjistila jsem, že nemůžu jezdit někam, kde je oblečení, i když vím, že bych měla šetřit, nedá mi to a stejně si ty věci koupím. Na kolo jsem si koupila přilbu, rukavice a flašku (ještě mi chybí nějaká taška na kolo). Koupila jsem si šaty a boty na svatbu, tři tílka, jedny letní šaty, sandály, něco jako kecky,

boty

klobouk,

Já klobouk

dvě trička s tygrem, mikinu a to nevím, jestli je vlastně vše. :D

Jedno triko s tygrem.

Triko

K tomu všemu jsem také slavila narozeniny. Sice s vyšším předstihem, ale nevadí, později nebylo, kdy to slavit. Přijela na návštěvu moje kamarádka se svým skoro manželem a byli tu všichni sourozenci s dětmi. Jelikož bylo hezké počasí, byli jsme venku. Dali jsme si dort, pokecali, vykoupali se v bazénu a později jsme rozpálili gril. Nechybělo ani víno a později se k vínu přidala medovina. Dala jsem si toho hodně, ale necítila jsem na sobě, že bych byla opilá, jen jsem byla v náladě. Naštěstí vím, kdy mám dost a pak už nepiji. Končili jsme až asi v půl 12 a druhý den jsem se vzbudila a nic mi nebylo. Když si dám víno, tak druhý den s tím problém nemám, teda zatím jsem neměla, ale říkám si, že bych se měla s tim pitím krotit. Sice si dávám je na oslavách, ale hodně. 
Dostala jsem houpací lehátko, které jsem zmiňovala jjž výše, nový telefon (měla jsem po bráchovi a pořád mě štval, blbnul mi), poukáztku do Takka, poukázku na focení, svíčku, rámečky a vyvolané fotky od kamarádky, lak na nehty, kartáč, víno a bonboniéry,

Zkoušení mého nového telefonu.

Jablko

Za týden už nás čeká svatba, sand by na ní mělo všechno být připraveno a já bych měla mít taky už všechno nakoupené. Dárek už mám taky vymyšlený. 

Byla jsem u kadeřnice se nechat znovu nabarvit a zastřihnout konečky, už ani nad nějakým větším stříháním neuvažuju, ale bavily jsme se o svatbě, protože má česat bráchovo přítelkyni a ještě jednu ségru a ona se ptala, jestli taky nebudu chtít učesat a já, že jen bych si to chtěla nakudrnatit, asi zkusit kulmu, že se s ní musím ještě naučit a ona mi nabídla, že mi to zkusí udělat a že bych se mohla podle toho rozhodnout, zda k ní jít, že by mi to udělala. Přišla bych tam už připravená s umytou hlavou a ona mi by to pouze nakudrnatila, což netrvá vůbec dlouho a když jsem se viděla,rozhodla jsem se, že si to nechám udělat, protože se mi tak ty vlasy líbí. Samozřejmě se chci s kulmou naučit, abych si to točila sama. Když mi to nepůjde s tou mojí, vezmu tu klasickou, co má mamka, ale na tu svatbu to bude super, že to bude od ní. 

Já kudrny

Děje se toho hodně moc a není tolik častu to sepisovat, takže vždycky hodím až celý článek, když mám čas a zrovna se mi chce. Ne na všechno si pak vzpomenu.  Kdyby mě měl někdo zájem sledovat průběžně, dávám poslední dobou hodně fotky na Instagram (jsem zastáncem klasického foťáku, ale poslední dobou foťák na telefonu používám často, nějak musím pořád fotit. :D), měli byste mě najít pod jménem keri.reede.

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy adil 10. 06. 2017 - 23:28
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 11. 06. 2017 - 20:19
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy chaostheory®pismenkuje.cz 11. 06. 2017 - 10:00
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 11. 06. 2017 - 20:21
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy hroznetajne 11. 06. 2017 - 14:50
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 11. 06. 2017 - 20:23
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy tlapka 12. 06. 2017 - 14:20
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 13. 06. 2017 - 15:35
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy pythonissa3 12. 06. 2017 - 21:12
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 13. 06. 2017 - 15:36
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy boudicca 14. 06. 2017 - 19:16
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 14. 06. 2017 - 22:39
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy monika 15. 06. 2017 - 15:21
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 15. 06. 2017 - 22:22
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy lukas 17. 06. 2017 - 13:05
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 19. 06. 2017 - 08:30
RE: Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy rebarbora 04. 07. 2017 - 18:13
RE(2x): Grilovačky, koupání, opalování, hraní, nákupy myfantasyworld 04. 07. 2017 - 22:39