Výlety, procházky, neteře, Praha, řízení, kino....

22. květen 2017 | 22.02 |

Nějaké to info ze všednch dnů. :)

Jak je teď teplo, začínáme jezdit na výlety a nejspíš budeme jezdit častěji, i když v červnu jsou víkendy nabitější, tak uvidíme, jak to bude s výletováním.
Když je v týdnu hezky, buď chodím na procházky se psem, nebo jsem se ségrama a neteřema, což bývá celkem často, vzhledem k tomu, že tu jedna ségra delší dobu spala. Někdy zajedu do města k druhé ségře a jdeme se třeba projít s malou, podle toho, jak se nám chce. Posledně jsem s ní jela k doktorce, aby tam nemusela sama. Malá už krásně leze a sedá si.

Jednu sobotu ségra slavila narozeniny a bylo tu hodně lidí, vžtdycky nás je dost a pak navíc, když přijede někdo na návštěvu. Tentokrát přijela její kamarádka s přítelem a se synem.

Jeden den jsme šli se ségrou L., jejíma dvěma dětma a s bráchovo přítelkyní ven k rybníku, kde jsme nakrmili labutě. Vypadalo to, že budou už mít mladé, protože nejprve tam plavala jen jedna a teprve potom připlula druhá.

labuť

Taky jsem si udělala výlet do Prahy za kamarádkou a vydaly jsme se do Kočičí kavárny. Už jsme spolu v jedné byly, kde si nás však kočky nevšímaly. Tady měly větší zájem o nás a o mazlení. Byla tam příjemná obsluha a dortíky i kávu měli dobré. Když jsem si hladila jednoho kocoura, dal si mi tlapky na nohy a následně už jsem ho měla na rameni. Také jsme si nechaly udělat na památku polaroidní fotku s kočkou. Už máme takhle jednu, teď druhou.

Já s kočkou

Řešila jsem s tátou, že bych potřebovala začít zase řídit, abych získala cvik a mohla používat auto. S autem by problém nebyl, táta do práce jezdí jiným, takže k dispozici auto je, ale netroufnu si jet sama. Dlouho jsem neřídila. Když pro mě přijel do města, rozhodl se, že mě nechá jet, byla jsem dost nervózní po té době, budu muset cvičit častěji.

Taky už jsem delší dobu přemýšlela, že bychom mohli jít do kina, ale pořád tam nic zajímavého nedávali, a když jsem projížděla kino někdy začátkem května, uviděla jsem, že hrajou Strážci galaxie 2. Jedničku jsem viděla a bavila mě, takže jakmile jsem zjistila, že dávají další díl, už jsem řešila, kdy půjdeme a kdo všechno půjde. Nakonec jsem šla jen s mladšíma bráchama, měli jsme to ve 3D a bylo to super. Hodně se mi to líbilo, nasmála jsme se, ale i jsem si pobrečela. Jelikož jsme koukali na 3D bylo to hodně dobré, jak tam byl vesmír nebo různé ty efekty atd. Byla jsem hodně ráda, že jsem se rozhodla jít. 

Chci konečně začít pořádně cvičit (už poněkolikátý :D), tak doufám, že konečně u toho vydržím a budu cvičit často, začala jsem chodit na kočárkobik (mylsím, že už jsem zde o tom psala, zjisitla jsem, že mě to baví a taky jsem začala skákat přes švihadlo, což jsem zjistila, že už mi moc nejde, musím se do toho zase dostat. 
Poslední dobou jsem neměla moc času, takže jsem zanedbávala sledování vašich stránek, řekla jsem si, že konečně musím na ten notebook jít a podívat se na všechny stránky, co je nového. 

Už máme domluvenou dovolenou na červenec, pojedeme od úterý do neděle do Jizerských hor, kde to budeme mít s polopenzí. Ještě se musím mrknout na to, co je v okolí, abychom měli přehled, kam bychom si mohli udělat výlet. 

Tenhle pátek měla bráchova přítelkyně rozlučku se svobodou, byla sranda. Jsme si říkali, že sousedi na takovéhle paření u nás nejsou zvyklí. :D Ale skončili jsme kolem půl 11, takže jsme to neprotáhli nijak dlouho. 

Blíží se mi oslava narozenin a svatba bráchy, naštěstí už na svatbu mám všechno nakoupeno, takže je to v pohodě. Jsem na tu svatbu hodně zvědavá, obzvláště, když jsem viděla, jak to dopadlo teď na té rozlučce se svobotou. 

Včera jsme byli na dalším výletě, takže až budu mít čas, sepíšu o tom článek.  :)

Zpět na hlavní stranu blogu