Článek Výlety, procházky, neteře, Praha, řízení, kino....

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Výlety, procházky, neteře, Praha, řízení, kino....

23. 05. 2017 - 06:49

adil: Těch pár dnů v Jizerských horách litovat nebudete, fakt je tam krásně když se vyvede počasí.A cílů na různé výlety je tam hodně -třeba osada Jizerka a z ní výšlap na soutok řeky Jizery s říčkou Jizerkou, tam přejdeš most a jsi v Polsku.A na kolo jsou Jizerky také bezva, no to vše uvidíš. A když už budeš poblíž, zastav se na Ještědě a já ti zezdola zamávám

---
adil.pise.cz

23. 05. 2017 - 07:13

myfantasyworld: Na kolo a výšlapy někam do kopců to nevidim, naši takové věci už moc nedávají. Ale na Ještěd určitě chceme, prý tam jede lanovka, kterou já bych zvládla nahoru, ale dolů už ne.
Věřím, že litovat nebudeme, vypadá to tam podle fotek krásně.
Hlavně jednání majitelů penzionu je super, my bychom přijeli až večer na ten penzion, protože táta ještě bude muset do práce a úplně to brali v ohodě, jen chtěli vědět, zda budeme na večeři. Je super, když se dá domluvit.

---
myfantasyworld.pise.cz

23. 05. 2017 - 13:24

adil: Přímo na vrchol Ještědu se dostanete kabinkovou lanovkou, jinak je možné vyjet na hřeben čtyřsedačkovou ze Skalky a potom procházkou až k horskému hotelu dojít. Když chytnete krásné počasí, je kolem do kola do dálky vidět, to si ujít nenechte

---
adil.pise.cz

23. 05. 2017 - 22:45

boudicca: Já napsala o Jizerkách tři články, tak nakoukni. Sice jsme jezdili spíše na kole, ale třeba tě něco inspiruje. Mně se moc líbil Kristiánov a pak okolí bedřichovské nádrže. http://boudicca.pise.cz/po-cesku-a-slovensku/

---
by-boudicca.blogspot.cz

24. 05. 2017 - 22:01

myfantasyworld: Děkuji moc, určitě se na to mrknu. Musíme hlavně vybírat něco, co bude bavit rodiče a i bráchy, ale naštěstí se to skloubit dá, bráchové jezdí na výlety rádi.

---
myfantasyworld.pise.cz

23. 05. 2017 - 22:41

boudicca: Působíš na mě úžasně spokojeně a svěže, tak hlavně ať se tě ta letní nálada drží i nadále! Moc se mi líbí, jak vás děti motivují k výletům a akčním činnostem. S řízením auta to mám úplně stejně, taky jsem dlouho za volantem neseděla a docela se toho okamžiku děsím.

---
by-boudicca.blogspot.cz

24. 05. 2017 - 22:05

myfantasyworld: Děkuji za komentář.
Spokojená jsem, už dlouho jsem se necítila spokojená tak, jako ty poslední měsíce. Nevím, zda za to může slunce či překopání celého života, možná obojí.
Nezbývá mi nic jiného, než se to pořádně naučit, protože kvůli práci to budu potřebovat, tím, že se potřebuju dostávat z vesnice.

---
myfantasyworld.pise.cz