ZOO a Fantasy golf Plasy

12. květen 2017 | 22.03 |

Kdy: 8.5.2017
S kým: rodiče, dva mladší bráchové, ségra L. s jejím přítelem a její dvě dcery

Když jsme jeli na výlet do Techmanie v Plzni, po cestě jsme si všimli, že v Plasech je minigolf se ZOO a když jsme se doma na to podívali, připadalo nám to zajímavé a o další svátek jsme se rozhodli vyrazit.
S počasím to nevypadalo nejlépe, ale nakonec bylo celkem teplo. Ségra s přítelem se rozhodli jet s námi, původně přemýšleli, jestli si zahrají golf oba nebo ne a nakonec se rozhodli, že budou hrát taky. Pán u pokladny nám řekl, ať si vezmeme hůl i pro tříletou neteř, protože tam měli malé hole pro děti. Rovnou jsem si koupila i vizitku do cestovního deníku a dala si další razítko.
Už když jsme vešli, bylo vidět, že je to hezky udělaný. Jako první jsme šli hrát do Japonska, kde to měli tematicky vytvořený podle toho.

1

2

Jakmile jsme začali hrát, zjistili jsme, že to nebude vůbec jednoduché. Ty míčky tam padaly všude možně i do křoví, do rákosí atd., takže míčky nám létaly všude.

25

Jedno se tam ségře povedlo dát takovou ránu a do toho ještě mamka lovila míček z vody, až se labutě, které si tam hověly, začaly rozčilovat. Když jsme dohráli jednu jamku, začali se tam procházet ptáci, asi nějaký druh kachen, já se v tom moc nevyznám.

4

V Japonsku jsme si zahráli tři jamky a přešli jsme do Karibiku.

3

Jako první se hrálo na lodi, což se mi moc líbilo, na lodi byla udělaná i postava Hooka. Tato jamka byla z těch jednodušších. Druhá jamka se hrála na takový ostrůvek, kde se dalo nakrmit kachny.

5

Když hráli ostatní, udělala jsem si aspoň nějakou fotku zvířete.

6

I zde byly tři jamky a vydali jsme se do Transylvánie.

7

První jamka byla jednoduchá a když jsme šli k další, potkali jsme po cestě sovy, které byly nádherné.

8

10

Další jamka už byla o něco složitější, ale dalo se to. Dívali se na nás kostlivci, jak hrajeme.

9

Poslední jamka už byla horší a ségře se stalo, že se jí tam zasekl míček v trubce, takže tam brácha hodil svůj a pak teprve vyjel. :D
I zde nás mohla sledovat zvířata, ale ta vůbec neměla zájem, zrovna většinou odpočívala.
Mýval byl původně otočený zády, a když jsem ho chtěla ukázat neteři, tak se najednou otočil, asi se chtěl předvést. :D

11

Potom jsme procházely hladomornou, abychom mohli hrát dál.A došli jsme do Dinosaurie.

12

Zahráli jsme si dokonce i v jeskyni, kde tekly zvenku vodopády.

13

Dali jsme si pauzu a šli jsme se podívat na zvířata. Byli tam lvi a tygři, kteří odpočívali. Spatřili jsme i bílého tygra. A byli tam i opice, kdy ta jedna měla mládě a papoušci.

15

16

Po prohlídce zvířat jsme šli hrát do Egypta.

14

Hráli jsme tam do hrobky, kde jsem si musela udělat fotky, protože to bylo fakt hezky udělané.

17

A následovala Arizona, kde ségra pod přístřeškem nakrmila malou a my zatím šli hrát. Někdy jsme vůbec netušili, kde přesně je jamka a museli jsem se jít podívat.

26

18

V tu dobu nám zrovna začalo pršet, takže jsme stáli chvíli pod přístřeškem a koukali na oblohu, že to bude jen přeháňka a taky že asi po 5 minutách pršet přestalo. Zrovna nás to chytlo celkem dobře, kdy jsme tam mohli být shchovaný pod tím přístřeškem.
Když přestalo pršet, šli jsme dohrát ty tři poslední jamky, které nám chyběly. Tentokrát to bylo do Mexika.

19

Zde byl udělán záchod, který vypadal zvenku, jako když jsou to kadibudky, ale vevnitř to byly normální splachovací záchody. Výhled na ostatní jamky. 

20

A už jsme pokračovali do Afriky.

21

22

24

Tam nás čekala poslední jamka.

23

Ještě jsme se podívali na papoušky a na opice a vydali se ke vchodu, kde jsme vrátili hole a šli jsme se najíst. Všichni už jsme byli dost hladoví. Hned vedle golfju byla restaurace, kde se dalo sedět vevnitř i venku a jelikož nebylo místo vevnitř, sedli jsme si ven, ale jelikož to začala foukat, začala být celkem zima, takže jsem si musela vzít budnu, kterou jsem předtím při hraní odložila.
Na jídlo jsme čekali celkem dlouho, ale bylo dobrý. Na svém jídle jsem si pochutnala. Kuřecí nudličky na grilované zelenině s hranolkami. 

Jídlo

Nevýhoda na tom Minigolfu byla v tom, že jsme tam zrovna chytli hodně lidí a těsně před námi tam šla nějaká skupina dětí, takže to trvalo déle. Pak byl problém v tom, že jsme měli sebou kočárek, který se pořád musel hlídat, a muselo se popojíždět. Někde byl problém s tím kočárem zajet, takže někdo musel u kočáru stát a pak jsme se museli vystřídat.
Jinak se mi to hodně líbilo, tématicky to tam měli nádherně udělané a určitě by mi nevadilo zajet tam znova. J Cena za hraní mi přišla dobrá, jídla v restauraci sice trochu dražší, ale nic neobvyklého, pokud je to u něčeho, jaksi mě to už ani nepřekvapuje, pořád se to ještě v rámci možností dalo, viděla jsem i dražší. 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: ZOO a Fantasy golf Plasy boudicca 13. 05. 2017 - 10:13
RE(2x): ZOO a Fantasy golf Plasy myfantasyworld 15. 05. 2017 - 13:33
RE: ZOO a Fantasy golf Plasy tlapka 13. 05. 2017 - 17:59
RE(2x): ZOO a Fantasy golf Plasy myfantasyworld 15. 05. 2017 - 13:33
RE: ZOO a Fantasy golf Plasy adil 14. 05. 2017 - 08:44
RE(2x): ZOO a Fantasy golf Plasy myfantasyworld 15. 05. 2017 - 13:34
RE: ZOO a Fantasy golf Plasy lenča 17. 05. 2017 - 17:38
RE(2x): ZOO a Fantasy golf Plasy myfantasyworld 19. 05. 2017 - 07:27
RE: ZOO a Fantasy golf Plasy monika 15. 06. 2017 - 22:16
RE(2x): ZOO a Fantasy golf Plasy myfantasyworld 15. 06. 2017 - 22:21