Kam bych se chtěla dostat

24. srpen 2016 | 19.47 |

 "Domov je tam, kde je srdce. A mé srdce je vždy tam, kde právě jsem."
Liang Šun-Jin

Mám pár takových míst, kam bych se chtěla podívat, tak je sem vypíšu a doufám, že postupně budou přibývat články o nich.

1. Moře

K moři se chci podívat už dlouho. Už někdy na škole jsem si říkala, jak ráda bych jela k moři. Když jsem viděla obrázky moře, tak mě to k němu čím dál víc táhlo. A čím jsem starší, tím větší mám potřebu to moře vidět. Když pak zahlédnu ty nádherné západy slunce nad mořem, nádherné pláže a to moře s vlnami, tak vím, že je to místo, kde chci být, kde chci prožít aspoň chvíli ze svého života. I kdyby to mělo být jen na týden a jen jednou v životě, vím, že budu spokojená, že jsem se k němu dostala, že jsem si splnila jeden ze svých snů.


2. Morava

Dalším místem, které mě hodně láká je Morava. Nemám žádné konkrétní místo, kam bych tam chtěla, nejspíš do některých těch jeskyní, podívat se do některých měst, navštívit aqualand Moravia. Myslím si, že bych si tam našla pár míst, kam zajet. Ale Morava mě láká celkově.


3. Šumava

Další místo, které mě zaujalo. Přírodu mám ráda, takže vím, že by se mi tam líbilo. Chtěla bych se podívat hlavně na Lipno a na Stezku Korunami stromů. Pak by mě zajímal Český Krumlov a památky, po těch také jezdím ráda. Hlavně mám nejradši hrady a zámecké zahrady.


4. Mariánské Lázně

Na Mariánské Lázně koukám již déle. Když jsem se koukala ze zvědavosti na různé hotely v ČR, tak jsem narazila na pár zajímavých i v Mariánských Lázních a říkala jsem si, že by to nemuselo být špatné, podívat se tam. A po mé návštěvě v Karlových Varech jsem si řekla, že tam určtě chci někdy zajet.


5. Liberec

Tam bych chtěla hlavně do Liberecké ZOO na jejich bílé tygry. Ty bych si hodně přála vidět.


Tohle jsou místa, která bych chtěla navštívit ze všeho nejvíce. Tak doufám, že jednou se mi to poštěstí.

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Komentáře

RE: Kam bych se chtěla dostat hroznetajne 26. 08. 2016 - 20:53
RE(2x): Kam bych se chtěla dostat myfantasyworld 27. 08. 2016 - 08:25
RE: Kam bych se chtěla dostat chaostheory®pismenkuje.cz 01. 02. 2017 - 23:57
RE(2x): Kam bych se chtěla dostat myfantasyworld 03. 02. 2017 - 20:08